Zdrowe życie

Pełna wersja: Zmiana branży – zmiana image’u
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema! Być może niektórzy będą to postrzegac jako trochę prużne, ale mnie to nie rusza. W każdym razie, dostałem awans, i to dosyć solidny, by jestem kierownikiem swojej firmy na region :) Przez grzecznosć nie pochwalę się, co to za korpo. W związku z tym chcę zmienić trochę swój image, żeby odwzorowywał mój obecny status. Więc wiecie, ładne włoskie buty, garnitur na miarę i odpowiednie gadżety. O czym jeszcze powinienem pamietać?
Może o tym, że im wyzej wejdziesz, tym boleśniejszy może być upadek? :P
Daj spokój, kolega się cieszy, może zapracował na to ciężko, to ma prawo sobie poprawić wizerunek i samopoczucie. Sam byś spróbował, jak to jest, kiedy się zdobywa kolejne szczeble w robocie. A co do Twojego pytania, to zdecydowanie to, co wymieniłeś, ja bym dodała do tego jeszcze odpowiedni telefon. Ale nie po to, by szpanowac, a by był funkcjonalny. Wierz mi, to, co zazwyczaj proponują w promocjach sieci telekomunikacyjne to zabawki. Biznesmeni muszą mieć w pełni funkcjonalny telefon, który pozwala im szybko i sprawnie pracowac.
W kwestiach wizerunkowych, to ja bym nie zapominał przede wszystkim o eleganckim zegarku. Mówi się, że buty mówią dużo o człowieku, ale też pamiętaj że w czasie rozmowy nikt nie będzie Ci patrzył na stopy, tylo na twarz i na gesty rękami. Dlatego też warto mieć na nich elegancki i dobry zegarek. To jest niemal mus we współczesnym biznesie.
W sumie o zegarku zapomniałem. Cały czas noszę jeszcze taki stary, sportowy. A jaki zegarek byś Ty polecił?
Są różne firmy, które są warte polecenia, Są Pierre Ricaud, Orient, ale ja osobiście chyba najbardziej lubie zegarki Adriatici. Mają piękne wykończenie, bardzo stylowe, przy czym to nie muszą być sztywne klasyczne zegarki, bo producent ten też stawia na pewną nowoczesność w ich projetowaniu. Zresztą nie bedę Ci opowiadał, tylko sobie sam podejrzyj http://www.jademi.pl/38-meskie. Dodam jeszcze tylko, że ja swój mam od parunastu lat i po wyczyszczeniu wygląda dalej jak nowy i nigdy nie miałem z nim problemu.
Przekierowanie