Zdrowe życie

Pełna wersja: Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, w związku z częstą pracą poza biurem szukam dobrego laptopa biznesowego, który będzie lekki i wygodny do noszenia. Jaki model polecacie?
Witaj, jeżeli chodzi o cienki i lekki laptop to zdecydowanie polecam Ci Ultrabook Toshiba, które cieszą się dużą popularnością. Ja swojego kupiłem w tym sklepie: mct-sklep.pl/toshiba-c4516, ponieważ mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Co do samego laptopa moim zdaniem są idealne do pracy, ponieważ posiada wiele innowacyjnych rozwiązań.
Hej, również polecam Ci laptopy marki Toshiba. Są solidnie wykonane i mają wiele możliwości, co przydaje się w pracy.
Cześć, ja z kolei polecam Ci Apple MacBook Pro, który jest niezwykle funkcjonalny a do tego bardzo elegancki. Stworzone zostały specjalnie dla biznesu – mają podzespoły najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo wydajne.
Hej! Zgadzam się z moją poprzedniczką. Apple MacBook Pro to idealny laptop do pracy. Posiada procesor Intel Core i5 lub i7 i do 16 GB pamięci RAM. Swój model kupiłam w tym sklepie: mct-sklep.pl/macbook-pro-c4636, który oferuje bardzo atrakcyjne ceny a także pakiet personalizacji.
Również polecam Ci sklep MCT, w ramach zakupu oferuje wiele dodatkowych usług m.in. darmowy transport czy pakiet personalizacji. Co do laptopa to kupowałem u nich Acer Travel Mate B, który jest bardzo lekki i idealnie nadaje się do pracy poza biurem. Odsyłam Cię pod ten link: mct-sklep.pl/travel-mate-b-c4735, gdzie szczegółowo opisali ten model.
Ze swojej strony także polecam Ci notebook Acer, który jest bardzo wydajny, waży zaledwie 1,4 kg a do tego ma znakomite parametry.
Cześć, moim faworytem jeżeli chodzi o laptopy do pracy jest Apple Macbook Pro na którym szybko i bez problemu możesz zainstalować Windows. Co więcej masz do wyboru dwie serie tych laptopów: ekran o przekątnej 13,3 cala lub 15,4 cala.
także polecam Apple Macbook Pro, mają znakomitą jakość obrazu – ekran w rozdzielczości do 2880 x 1800 px.
Przekierowanie