Zdrowe życie

Pełna wersja: Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Do zakładu produkującego panele i inne elementy podłóg drewnianych, w którym pracuję, szukamy jakiejś skutecznej maszyny do obróbki drewna, najlepiej z taśmą ścierną. Wysłaliśmy już kilka zapytań, ale mówiąc delikatnie, otrzymane oferty raczej nas nie przekonują. Ale może ktoś z Was zna jakiś dobry sklep oferujący taki sprzęt i mógłby coś polecić. Z góry dzięki.
Dzień dobry. Rozumiem, że te maszyny do wysokiego połysku to w Waszym przypadku głównie różnego rodzaju szlifierki, ewentualnie jakieś maszyny polerskie. Jeśli tak, to może rozważcie sprowadzenie ich z zagranicy, bezpośrednio od producentów.
A ja mam alternatywę, i to całkiem ciekawą. Nie wiem, czy ktoś z was zna ten sklep: mtm-maszyny.pl/pl/245-technologia-wysokiego-polysku, ale naprawdę warto zwrócić na nich uwagę. Jak widać, oferują przeróżne maszyny do wysokiego połysku, również te od najlepszych zagranicznych producentów. Wielką zaletą jest także to, że można u nich zakupić sprawdzone maszyny używane. Wiem, bo sam wyposażyłem swoją stolarnię w kilka egzemplarzy. :)
Nie wiem, czy ryzykowałbym zakup maszyn używanych. A jeśli coś będzie nie do końca sprawne i przełoży się na jakość wykonania produktów?
Doskonale zdaję sobie sprawę z ryzyka. Ale przed transakcją wszystko zostało dokładnie sprawdzone. To nie jest zakup od jakiegoś anonimowego gostka na znanym portalu aukcyjnym. ;)
Bardzo dziękuję. Oferta jest naprawdę interesująca - szeroki wybór, możliwość zakupu sprzętu używanego... Mam tylko pytanie o to, jak jest u nich z serwisem.
Serwis działa bardzo dobrze. Najpierw trzeba zgłosić awarię, podać dokładne dane maszyny, a później chwileczkę zaczekać, by dowiedzieć się co dalej. Jeśli chodzi o ich mechaników, to są naprawdę dobrzy - szybcy i skuteczni. Mieliśmy jedną awarię maszyny (przed moje niedopatrzenie), ale doskonale się z tym uporali.
No to ślicznie dziękuję. Myślę, że ich oferta zainteresuje nasz zarząd, bo wygląda to naprawdę nieźle. Ale co oni wybiorą, to już nie wiem. Niemniej dzięki jeszcze raz. :)
Przekierowanie