Zdrowe życie

Pełna wersja: Chce zainwestować w inwestycje rolne – polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś z Państwa orientuje się może coś na temat inwestycji rolnych. Czy opłaca się inwestować w ziemię rolną? Czy jest to dochodowe? Jeśli możecie polecić coś konkretnego byłabym bardzo wdzięczna. Niestety nie mam jeszcze doświadczenia, a od czegoś trzeba zacząć. Zależy mi na tym, aby zysk był pewny.
Na tym, aby zysk był pewny to raczej każdemu zależy nie ma co ukrywać, a najlepiej jeśli byłby po tygodniu i jeszcze wielokrotnością zainwestowanej sumy. Marzenia. Co do inwestowania w ziemię to nie wiem, ale inwestycja w papiery wartościowe to już coś.
Witam serdecznie. Sądzę, że inwestycje rolne są bardzo dobrym sposobem na zysk. Mógłbym polecić firmę, z którą łatwiej się inwestuje http://mfmsa.pl/o-funduszach/inwestycje-rolne/. Są bardzo dobrze zorganizowani. Mają spore doświadczenie a co najważniejsze posiadają formularz kontaktowy na swojej stronie, gdzie wystarczy zadać pytanie.
Cześć. Ja niegdyś inwestowałem, ale nie miałem szczęścia i przeważnie wybierałem źle. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, czy by znów nie zacząć. Chyba mnie namówiłeś kolego. Może ja też powinienem spróbować. Pozdrawiam i dzięki
Dzień dobry. Uważam, że to bardzo dobry punkt zaczepienia, jeśli chodzi o inwestycje. Ziemie rolne idą w górę, a wiec zysk jest w zasadzie pewny. Sądzę, że to jedna z najlepszych propozycji. Najważniejsze to mieć umiar.
Przekierowanie