Zdrowe życie

Pełna wersja: Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Za pół roku bierzemy z narzeczoną ślub i stwierdziliśmy, że zamiast drogiego zespołu wolimy postawić na tańszego DJ-a, ale niestety nie znamy żadnego, który nadałby się oraz spełniałby nasze wymagania. Możecie kogoś polecić?
A jakie są te Wasze wymagania? Trudno kogoś doradzić jak nie wiemy nic o preferencjach, kocie jaką zamierzacie wydać ani żadnych szczegółów.
Głównym kryterium będzie umiejętność stworzenia playlisty, która porwie gości do zabawy. Ma być trochę disco polo, trochę pop-owych hitów oraz klasycznych, weselnych utworów. Cena nie gra roli, ważne, że będzie taniej niż za zespół:)
Ze swojej strony mogę polecić Dejavu ART! Grali oni na naszym weselu i do dziś wszyscy mówią, że tak dobrze jeszcze się nie bawili. Ich DJ-e świetnie łączą nowe hity radiowe, z tanecznymi, weselnymi utworami tak, że zarówno starsi, jak i młodzi goście bawią się wyśmienicie. No i oczywiście nie ma mowy o kosmicznej cenie - na pewno zapłacicie kilkukrotnie mniej niż za zespół grający na żywo.
Znam ich i również polecam! Najważniejsze, że grają niemalże w całej Polsce. Na ich stronie internetowej, pod linkiem http://www.dejavuart.pl/dj-poznan.html dowiesz się znacznie więcej. Warto dodać jeszcze, że DJ może wcielić się w rolę wodzireja i zadbać, aby całe wesele przebiegało zgodnie z harmonogramem ustalonym wcześniej. Jeżeli macie jakieś ustalone punkty, które wymagają przerw to wystarczy zgłosić je DJ-owi, a on zadba o wszystko. Świetna opcja, aby całkowicie zapomnieć o obowiązkach, a jest to niezwykle ważne akurat tego wieczora. DJ wodzirej z Poznania to według mnie najlepsza opcja jeżeli nie chcecie korzystać z usług zespołu.
Ja to jednak postawiłbym na muzykę na żywo - nie ma to jak piękna wokalistka ze zniewalającym głosem i dobrzy muzycy akompaniujący jej przez całą noc. Warto postawić na takie rozwiązanie, aby chociaż ta jedna noc była maksymalnie magiczna.
Bez sensu trochę wydawać na jedną noc tyle pieniędzy, wolimy to przeznaczyć na mieszkanie, które posłuży wiele lat. Ten DJ, którego polecacie wydaje się świetny, dlatego skorzystamy z jego usług:)
Przekierowanie