Zdrowe życie

Pełna wersja: Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem elektrykiem w niewielkim miasteczku, gdzie raczej dostęp do takich materiałów jest ograniczony. Tzn., mamy tu jeden sklep, ale facet teraz narzucił takie ceny, że mnie najzwyczajniej wykańcza, a też nie mam na tyle zleceń, żeby być rozrzutnym. Szukam więc jakiegoś klepu, najlepiej internetowego, w którym bedę mógł zakupić najważniejsze elementy instalacji elektrycznej. Wiecie, gdzie mogę taki znaleźć?
A zależy Ci na czymś konkretnym? Czy tak ogólnie?
W zasadzie to mam ogólną praktykę, tzn., jak ktoś ma problemy z gniazdkiem, czy światłem to przychodzę, ale też przyjmuję zlecenia na tworzenie instalacji elektrycznych w domu. Ostatnio facet się do mnie zgłosił, by zmienić mu licznik i niestety… już na samej obudowie do nowego licznika się wykosztowałem. Nie to, że sobie nie odbiłem na cenie usługi, ale wiadomo… im droższa będzie moja usługa, tym mniej chętnych klientów będę mieć, a nie jestem jedynym elektrykiem u nas.
Takie prawo rynku stary… jak nie dajesz rady sobie coś skombinować taniej, to Cię wygryzają.
To właśnie dlatego pytał o ten sklep, prawda? Więc dajmy sobie spokój z jakimiś złośliwościami i tekstami o wolnym rynku. Hm… Co do tych obudów liczników, to zobacz sobie na przykład produkty firmy Ergom, które znajdziesz w tym sklpeie liko-sklep.pl/manufacturer/ergom. Są takie m.in. zamykane na kluczyk, co myslę jest dodatkowym atutem.
O! Już mi się podoba! A mają tam też obudowy rozdzielników i bezpieczniki?
To myślę, że od Hagera będą najlepsze. Znajdziesz je pod adresem liko-sklep.pl/manufacturer/hager. Oczywiście mają tam wyłączniki nadprądowe, wydaje mi się, że w zupełnie dobrych cenach. Najlepiej oskacz sobie trochę po ich podstronach i sam zobaczysz, czy sklep Ci się przyda. Ja sam zamawiam od nich materiały do swojej firmy i jestem zadowolony.
Czy mi się przyda? Już mi się strasznie podoba! Być mże ratujesz kolegę po fachu :)
Przekierowanie