Zdrowe życie

Pełna wersja: Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja małżonka jest cztery miesiące po porodzie, nasza córeczka jest zdrowa i kochana ale niestety moja żona nie jest w stanie unieść ciężaru macierzyństwa. Dość szybko pojawiły się niepokojące zachowania i zdaniem ginekolog wszystko wskazuje na depresję poporodową. Czy miał ktoś taki problem i może polecić dobrego terapeutę?
Cóż, to dotyka niemałego grona kobiet. A niestety wiele osób naprawdę lekceważy problem. To ogromny błąd bo nieleczona depresja po porodzie może doprowadzić do realnej tragedii. Zalecam poważnie potraktować sprawę.
Mojej siostrze bardzo pomogli terapeuci z psychiatrzy.pl, nowocześnie prowadzony gabinet a w zasadzie to cały instytut z bardzo kompleksowym podejściem do pacjentów.
Czytałem na temat depresji poporodowej, trudny temat. Duży ciężar dla matki ale też dla jej partnera, dziecka i całego otoczenia. Ale jednak udaje się z tym skutecznie walczyć więc wierzę że Wam też się uda. Trzymam kciuki!
Powyżej koleżanka wspomniała o tym instytucie http://psychiatrzy.pl/leczenie-depresji-poporodowej/. Rzeczywiście zajmują się takimi przypadkami jak Twojej żony. Myślę że opłaca się z nimi skontaktować bo jeśli leczenie depresji poporodowej ogarniają tak dobrze jak inne tematy to powinno być wszystko ok.
Rzeczywiście osoba prowadząca taką terapię musi wykazać się delikatnością. Matki z depresją są bardzo wrażliwe i przeżywają to wszystko co się dzieje. Nie jest to łatwe, przyglądałam się z bliska takiemu przypadkowi.
Bardzo ważne jest też to żebyś jako mąż stanął na wysokości zadania i wspierał żonę psychicznie. Mniemam że terapeuta też o tym powie.
Przekierowanie