Zdrowe życie

Pełna wersja: Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu moi p[racownicy dopominają się imprezy firmowej, na której będą mogli się mocniej zintegrować z załogą. Szczerze to dopiero teraz mam możliwość zajęcia się tą sprawąi od razu chciałbym ruszyć z kopyta z tą organizacją. Jakiego typu atrakcji mogę się spodzeiwać na takich ipreazach?
Ja to już od dawna organizuje tego typu imprezyt. To znaczy nie organizuje tylko za nie płacę :))) Jeśli chodzi o atrakcje to szczerze przyznam, że nie ma zamkniętego katalogu na tego typu imprezach. To co na niach jest zależy w głównej mierze od budżetu oraz typu imprezy. Ja bardzo lubię imprezy na świeżym powietrzu i imprezy zawsze latem organizujemy.
Hehe, latem można dodatkowo wzbogacić takie imprezy o wiele różnych i ciekawych elementów, jak choćby rywalizacja sportowa pomiędzy pracownikami. Jestem na rynku pracy już ponad 20 lat, ale tak od około dziesięciu obserwuję faktycznty rozwój tego typu usług. Zaczynało się od małych spotkań przy ogniskach, a teraz to można praktycznie wszystko zorganizować :)))
Podajcie może jakieś konkretne propozycje, to wtedy na pewno będzie mi łatwiej wyjść z jakimś pomysłem...
No według mnie na pierwszy rzut to powinny pójść jakieś zabawy ruchowe. To zawsze powoduje dużo śmiechu. Wybór jest bardzo szeroki, bo mogą to być i zabawy pod dachem, jak i zabawy w plenerze. Ten drugi rodzaj wymaga odpowiedniego miejsca, jak choćby las, czy jakieś łąki.
O tak, takie propozycje jak najbardziej. Ja bardzo lubię na przykład jazdy na quadach... Zawsze przed pierrwszą jazdą jest jakiś opór, a później zaczyna się prawdziwa jazada, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
Pozytywne to są wrażenia z imprez firmowych organizowanych we Wrocławiu. Wiem, że jest wiele firm, któe organizują tego typu spotkania, ale jest jedna najlepsza. Jej ofertę można znaleźć tutaj inspiro-event.pl/ i jest to oferta niecodzienna. To nie tylko standardowe spotkania przy ognisku, ale mnóśtwo możliwości rozrywkowych, artystycznych i kulinarnych.
Można na przykłąd zaprosić jakieś gwiazdy kulinarne...
Przekierowanie