Zdrowe życie

Pełna wersja: W której szkole znajdę dostępny w niskiej cenie kurs angielskiego we Wrocławiu? Proszę o pomoc!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzień dobry! Żeby nie marnować czasu i jakoś zagospodarować sobie popołudnia, chciałbym zapisać się na kurs języka angielskiego. W zasadzie nie jest mi to jakoś bardzo potrzebne, ale choćby w czasie podróży zagranicznych chciałbym móc swobodnie się porozumiewać. Czy ktoś mógłby polecić jakąś niedrogą i naprawdę dobrą szkołę?
Cześć! Bardzo podoba mi się Twoje podejście. Języki to naprawdę świetna inwestycja, a w dodatku ich nauka jest wspaniałą „gimnastyką” dla mózgu. A jeśli chodzi o dobry kurs angielskiego we Wrocławiu cena którego nie będzie zbyt wysoka to polecam tę szkołę: http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/. Przyjazna atmosfera, niewielkie grupy, doświadczeni lektorzy i bardzo dobre zaplecze technologiczne. Na pewno się nie rozczarujesz!
Witajcie! Całkowicie zgadzam się z przedmówczynią. Akademia Języka we Wrocławiu wyleczyła mnie z kompleksów językowych. Chodzi mi przede wszyzstkim o lęk przed mówieniem, że coś źle wypowiem itp. Dzięki pracy z lektorami udało się to przezwyciężyć.
Warto jeszcze nadmienić, że jest to jedna z tańszych szkół w naszym mieście. :)
Dzień dobry. Wstępnie jestem zainteresowana kursem dla opiekunek, który znalazłam tutaj: http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-an...opiekunek/. Czy ktoś z Was wie więcej na ten temat?
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo nie znam nikogo, kto by w nim uczestniczył. Ale na pewno będzie przyjemnie i bardzo merytorycznie. Podejrzewam, że nie braknie specjalistycznego słownictwa i tego typu spraw. Najlepiej byłoby skontaktować się z nimi, ewentualnie przyjść i zobaczyć, jak to wygląda.
A to bardzo ciekawy pomysł. Dzięki. Zachęciłaś mnie do działania. :)
Bardzo proszę!
Ja także dziękuję. Poczytałem sobie nieco i jestem naprawdę zainteresowany. Wygląda to na taką porządną szkołę, w której zajęcia prowadzi się z pasją i zaangażowaniem. Jakże to inne niż w wielu miejscach, gdzie jest tylko wejdź, zapłać, wyjdź.
Dużo prawdy jest w tym, co piszesz. Odnośnie atmosfery się nie mylisz. Lektorom bardzo zależy na tym, aby każdy pracował najlepiej, jak może. :)
Stron: 1 2
Przekierowanie