Zdrowe życie

Pełna wersja: Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Potrzebuję osoby, która zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu. Kogoś macie godnego polecenia?
Zwróc uwagę an to jakimi maszynami dłutowanie będzie robione. Dobrze żeby mimo wszystko to nie były maszyny sprzed wieków bo wtedy na żadną precyzję nie możesz liczyc. A efekt będzie marny.
Jest co najmniej kilka metod dłutowania i robienia kół zębatych ale to też od ciebie zalezy na jakim ci ostatecznie rezultacie zalezy. Bo to tak naprawde kwestia ustalenia.
Wiesz wszelkie uzębienia i rowki no i te koła zębate dłutownica zrobi. Ale mimo wszystko bez dobrego specjalisty to nie na wiele się zda :P hehe
Jeśli chodzi o profesjonalne dłutowanie kół zębatych Wrocław ma wielu specjalistów w tej dziedzinie. Możesz tam bezproblemowo kogoś znaleźć. Nawet tutaj https://sitkowscy.pl/oferta/dlutowanie/ znasz taką firmę? Oni mają tokarki dłutownice no i te koła zębate to są u nich na porządku dziennym. Jasne ze nieraz się zupełnie nie oplaca zamawiac przez neta tylko lepiej już zlecic cos do wykonania na miejscu. Ale rzetelnie robia co wazne.
Wszystko tez zalezy kto to i jak robi bo dobry zakład tokarski to i nieraz zajmuje się dłutowaniem ale to jednak mimo wszystko zalezy od sytuacji.
Przekierowanie