Zdrowe życie

Pełna wersja: Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przymierzam się do zakupu nowego samochodu i zastanawiam się nad Renault… Niestety francuskie marki nie są mi obce i wiem, że tylne belki potrafią spędzać sen z powiek. Stąd pomysł na temat. Tylna belka to raczej zaleta czy wada samochodu? Często macie problemy? Jak radzicie sobie z obniżonym zawieszeniem?
Każde auto ma swoje plusy i minusy, co zrobisz… jak ci się podobaja francuskie marki to warto w nie inwestować, komfort i ten styl jazdy jest na pewno nie do porównania…
Mam Renault Megane i powiem ci, że z tylną belką wcale nie jest tak źle. Zaczęła się odzywać dosyć długo po zakupie auta. Szybko zwróciłam uwagę na objawy i to chyba też ma znaczenie, bo gdybym jeździła dłużej to pewnie zniszczyłabym ją całkiem i musiałabym wymieniać. Ale coś mi stukało w tyle pojazdu i widziałam, że coś jest nie tak ze stabilnością jazdy. Zgłosilam się do warsztatu i zdecydowaliśmy się odesłac belkę do regeneracji. Poszło sprawnie i nawet nie tak drogo. Warto reagować w porę. Odesłałam belkę do nich: tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-megane/, ale interesuje ich nie tylko tylna belka Renault Megane, też inne marki.
No koleżanka ma rację, nie powinno się z tym za długo czekać, bo im dłużej jeździ się na takiej obniżonej belce, tym bardziej można sobie poniszczyć auto.;)
I jest to trochę niebezpieczne w zasadzie.;p Ale nie ma co nikogo straszyć, naprawdę każdy samochód ma swoje zalety i wady.:)
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi i tę historię o belce… Myślę, że jednak zdecyduję się na Renault Megane, mimo wszystko za bardzo cenię sobie francuską jakość, by rezygnować.
Uwielbiam francuskie samochody, jeździ się nimi naprawdę wygodnie. Powiem szczerze, że jeszcze nie miałam problemów z tylną belką, a nawet jeśli to jeśli ktoś ją naprawi nie będę narzekać.:)
A jak młode masz auto??
Siedmioletnie, ale kupiłam je dwa lata temu. Nie wiem, być może poprzedni właściciel coś wymieniał? W każdym razie u mnie tył pojazdu jest bez żadnego zarzutu, wszystko ok.:)
Przekierowanie