Zdrowe życie

Pełna wersja: Ekipa wykańczające elewacje w Poznaniu – polecicie jakąś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam do Was prośbę, bo mnie mój kochany małżonek zostawił z wykończeniem samą… Mianowicie dom już stoi, w środku też już wszystko zrobione, problem jednak w tym, że na zewnątrz niezrobiona wciąż jest elewacja. Świecmy więc łysymi cegłami na zewnątrz, co wygląda paskudnie, a poza tym boję się też, że w końcu może doprowadzić do tego, że gdzieś ta cegła osłabnie. Dlatego potrzebuję jakiejś ekipy, która się tym zajmie. Znacie jakąś dobrą?
A czemu właściwie na ciebe mąż to zrzucił?
Widzisz, rzecz w tym, że on pracuje w jednej zagranicznej korporacji i ostatnio go ściągnęli do Nowego Yorku bo tam mieli jakąś konferencję. Od tamtej pory musi się wykazywać w pracy, bo jest szansa, że go awansują… Nie próżnuje niby, ale to wszystko dzieje się w takim momencie… :/
Doskonale rozumiem frustrację koleżanki, tym bardziej, że budowa domu wcale małym przedsięwzięciem nie jest. Słuchaj, jeśli chcesz znaleźć ekipę od elewacji w Poznaniu, to powinnaś sobie wejść pod adres http://ebcs.com.pl/oferta-2/elewacje/. Ja sam korzystałem z ich pomocy, mają profesjonalny sprzęt, zarówno jeśli idzie o maszyny, jak i rusztowania.
To jest najgorsze, jak są jakieś ekipy, co działają na elewacjach, które przerobiły ze 20 lat pracy… Nieszczęście gotowe.
Tu nie może być mowy o czymś takim. To solidna firma. A właśnie, jaka elewacja? Macie materiały, rozumiem?
Jak najbardziej, mamy wszystko. Chodzi mi o to, żeby położyć od ziemi do metra w górę płytki imitujące drewno (wszystko oczywiście jest), a dalej tynk.Wykonają taką pracę?
Myślę, że bez najmniejszego problemu :) Zresztą odezwij się do nich, albo przejedź, jak będziesz miała chwilę.
Przekierowanie