Zdrowe życie

Pełna wersja: Szukam porady prawnej na temat własnej działalności z Zielonej Góry.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć własną działalność ale mam kilka wątpliwości jak to będzie wyglądać od strony prawnej. Szukałem trochę w internecie ale niestety nie ma tam żadnych konkretów a sam nie jestem w stanie tego zinterpretować. Możecie mi polecić jakiegoś prawnika?
Wysłałam ci link do takiej fajnej strony gdzie piszesz swoje pytanie i jest jakaś grupa specjalistów z dziedziny prawa która na nie odpowiada. Nie będzie to na pewno tak szczegółowa odpowiedź jak w przypadku wizyty w kancelarii ale zawsze może ci coś pomoże :)
W internecie nie ma co czytać. Sama tak kiedyś szukałam pewnych informacji i jak się później okazało to były kompletnie nie przydatne jeżeli chodzi o moją formę działalności. Wysłałam ci namiary na kancelarię z której usług ja korzystam.
Masz tutaj link do strony http://adwokatpolanski.zgora.pl/zakres-uslug/ i tam masz więcej informacji na temat zagadnień prawnych. Masz tam też informacje na temat porad prawnych w Zielonej Górze. Jeżeli chodzi o internet to się nie sugeruj bo jest tam tak samo dużo dobrego jak i złego :)
Dlatego szukam kogoś sprawdzonego. To co wyczytałem to moje ale wiem że nie jest to konkretna odpowiedz na moje pytanie i jeżeli nie pójdę do prawnika to niczego się nie dowiem.
Jeżeli chcesz to napisz mi o co ci chodzi. Jestem studentem prawa i co tydzień spotykamy się z profesorem żeby omawiać różne aspekty. Mogę po prostu zapytać go w twojej sprawie o ten problem, na pewno dostanę wyczerpującą odpowiedź :) Wybór należy do ciebie.
Przekierowanie