Zdrowe życie

Pełna wersja: Wibrator łechtaczkowy - czy dostępne są wibratory w niewielkim rozmiarze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczyny czy mieliście do czynienia z wibratorami łechtaczkowymi, bo ja do tej pory myślałam, że na rynku można kupić tylko wibratory pochwowe. Te łechtaczkowe niby są dużo mniejsze, ale szczerze to nie wiem jak tego używać. Czy faktycznie takie wibratory można kupić?
Witaj, widać, żę dawno nie śledziłaś grupy nowości na rynku akcesoriów erotycznych, bo pojawiło się ich ostatnio całkiem sporo. Jeśli chodzi o wobratory łechtaczkowe, to nie tylko, że są one dostępne, to są już tak zminiaturyzowane, że można je schować do kieszeni i skorzytsać jak tylko przyjdzie na to ochota.
No właśnie mnie nachodzi ochota w różnych momentach, daltego chce być zawsze przygotowana. A to, że można schować wibrator w kieszeni to świetna wiadomość...
Z tego co wiem, to jedną z cech charakterystycznych tego rodzaju wibratora jest jego wielkość. Wibrator łechtaczkowy to urządzenie dostosowane do potrzeb klientek i nie tylko, bo wibratorów mogą używać też panowie. Możecie je znaleźć tutaj https://intymnosc.pl/pl/174-wibratory-lechtaczka i od razu co najmniej kilka rodzajów.
Uwierz mi, dla moich potrzeb wystarczy tylko jedna sztuka :)))
No wiesz, to nie jest takie oczywiste, bo z tego co cytam, to takie wibratory stosują też pary, więc niekoniecznie jedna sztuka musi wystarczyć :)))
Napiszę Wam tylko tyle, że tego rodzaju wibratory są wysokiej jakości i nie zawierają szkodliwych ftalanów, które występują w innych wyrobach. I to mi się podoba, bo człowiek wie, że może ich bezpiecznie używać. Akurat ja jestem bardzo podatna na różne alergeny, więc ryzykować nie zamierzam.
Łechtaczkowe wersje wibratorów dostarczają mnóstwo rozkoszy. Dziewczyny, które używały na pewno mogą to potwierdzić. Ja powiem tak, wersja orgazmu z wibratorem jest zdecydowanie lepsza od tej...naturalnej. Wszystkim polecam...
No ja próbuję moją żonę przkonać do tej przyjemności, ale ciągle ma jakieś obiekcje, że to nie dla niej, że za stara i tak dalej. A ja nie zawsze jestem pod ręką :))) Próbuję jej pomóc, ale ona cały czas się waha. Po tym jak przeczyta to co piszecie to powinna się zdecydować :)))
Przekierowanie