Zdrowe życie

Pełna wersja: Jak prać rajstopy z lycry?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć dziewczyny! Macie sprawdzone sposoby na to w czym i jak prać rajstopy z lycry? Bo u mnie przynajmniej jak wrzuce do automatu to się zaciągają i puszczają im oczka a po wyschnięciu to mam jakieś jelita zamiast rajstop, a ja namoczyłam w misce to mi się wszystkie pofarbowały.
Bo rajstop się nie pierze w automacie a ręcznie, przynajmniej ja tak zawsze robię i nie mam z tym problemu. A co do namaczania to przepraszam ale po co?
No bo pozostawały mi ślady na stopach i pomyślałam, ze dobrze będzie je namoczyć..
Nie namacza się rajstop, trzeba je prać ręcznie od razu po zanurzeniu w wodzie z płynem do prania, Później nie wwyrzymać, a rozwiesić nad wanną czy miską żeby ściekły i po sprawie. No i tez sprawa, że rajstopy powinno się kupować mocne i z dobrej przędzy, np takie https://studiodobregostylu.pl/67-rajstopy. A odpowiednie i częste pranie pozwala utrzymać w dobrym stanie rajstopy lycra staje się wówczas jeszcze bardziej elastyczna i wpływa na gładkość przędzy, dzięki czemu rajstopy się nie zaciągają tak szybko.
moja mama przechowywała nowe rajstopy w zamrażalniku> jak się z tego śmiałem, to mi powiedziała ze kiedyś jej podziękuję, jak mojej dziewczynie to przekażę i cóż, dziękuję :)
Ale czemu trzymac rajstopy w zamrażalniku, nie rozumiem….
Bo jak się przetrzyma w zimnie nowe rajstopy to sa bardziej wytrzymałe i się nie zaciągają tak szybko jak normalnie. To nie fejk jakby co.
A to musze spróbować tej metody ;) Ale jak nie masz racji to się tu jeszcze policzymy na forum ;)
Metoda sprawdzona, także spoko.
Przekierowanie