Zdrowe życie

Pełna wersja: Co sądzicie o Nike Airmax – opinia na ich temat.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuje zakup butów i zastanawiam się nad kilkoma opcjami. Najbardziej podobają mi się Nike, ale są trochę drogie. Co o nich sądzicie? Może podpowiecie, co można kupic jako alternatywe, tylko żeby były podobne do Air Maxów.
O Nike Air Max opinia może być tylko jedna. Te buty są super wygodne i wyglądają nieziemsko. Jak dla mnie one są bezkonkurencyjne, zwłaszcza pod kątem wygody użytkowej. Nie dość, że są super lekkie, to jeszcze fantastycznie amortyzują każdy krok. Biega się w nich niezwykle lekko, a jeszcze lepiej się w nich skacze. Wiadomo, że nie są to typowe buty sportowe, ale ja używam ich na WF i nie mogę narzekać.
buty są super wygodne i bardzo lekkie, ale faktycznie kosztują dość dużo, bo standardowo cos około czterech stowek. Za połowe tej kasy możesz kupic cos w miare przyzwoitego, ale raczej nie będą to buty tej samej klasy. Ja mogę polecić Air Maxy z czystym sumieniem, bo to jedne z najwygodniejszych butów, z jakich kiedykolwiek korzystałem.
Jak chcesz zaoszczędzić to może coś takiego https://ctxsport.com/produkt/buty-mercur...ex-iii-ic/ to są bardzo wygodne buty typu sportowego, o oryginalnym, rzucającym się w oczy wyglądzie i w znacznie bardziej przystępnej cenie. Parę kupisz za niecałe dwie stuwki. Buty idealne na WF, zwłaszcza do gry w piłkę nożna, ale z powodzeniem można używać ich również podczas innych zajęć sportowych na hali.
faktycznie sporo tańsze, ale czy to nie są typowe buty do gry w piłkę nożną? Ja szukam czegoś bardziej uniwersalnego
Niby do piłki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich również na codzien. Są lekkie i bardzo wygodne.
Przekierowanie