Zdrowe życie
Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy (/w-polecany-sklep-online-z-wyposazeniem-dla-narciarzy)Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy - Ogorek - 10-14-2016 01:12 PM

Kto mi poleci dobry i niedrogi sklep z profesjonalnym wyposażeniem dla narciarzy? Zależy mi na sprawdzonej jakości i możliwie największym wyborze, a chciałbym przede wszystkim kask i spodnie dla dziewczyny w ładnym kolorze.


Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy - niewdzieczna_panna - 10-14-2016 01:57 PM

Zamówiłam wytrzymały kask narciarski w sklepie internetowym napieszo.pl i cieszę się że taka decyzje podjelam bo oprocz tego ze byl tani jak na swoja jakosc to bardzo ładnie sie prezentuje i jest wygodny. Mam dlugie wlosy i zawsze byl problem z ich ulozeniem ale w tym kasku jest jakos lepiej. Oprocz tego bedziesz mial duży wybór wielu kolorów damskich spodni, ale zalezy co masz na mysli piszac „ładny” są gusta i guściki ;). Pozdrawiam.


Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy - Ogorek - 10-14-2016 02:06 PM

No taki typowy dziewczęco-kobiecy :P, nie wiem rózowy albo fioletowy? Ale nie szukaj dla mnie bo juz sobie wszystko znalazłem. Dziekuje za fatyge, pozdrawiam serdecznie :)


Polecany sklep online z wyposażeniem dla narciarzy - niewdzieczna_panna - 10-14-2016 04:41 PM

Bardzo proszę, szybko sobie poradziłeś a mówią że faceci nie znaja sie na kolorach i nie potrafia wybierac ubrań :P.