Zdrowe życie
Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? (/w-gdzie-mozna-wybrac-sie-na-zagraniczne-pielgrzymki)



Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - Fontanna - 11-28-2016 07:41 AM

Hejka, czy macie może wiedze, gdzie można pojechać na jakąś fajną pielgrzymkę za granicę? Taką najlepiej tez połączoną ze zwiedzaniem.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - GorącaKamila - 11-28-2016 08:36 AM

Duzo jest teraz takich ofert, musisz tylko sobie pogooglować.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - kowalska - 11-28-2016 09:25 AM

No właśnie – pierwsza lepsza z brzegu strona: http://www.misjatravel.pl/pielgrzymki-13 i już masz wyjazd na 13 dni Francja-Hiszpania-Portugalia. Odwiedzasz m.in. Fatimę, Sagradę Familię, La Salette. Piekne miejsca. Planuje je zobaczyć, a na razie odkładam sobie zaskórniaki na ten wyjazd. Bo jak już mam gdzie tak daleko wyjechać, to chciałabym zobaczyć jak najwięcej.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - niewdzieczna_panna - 11-28-2016 11:23 AM

Byłam kiedyś na takiej objazdówce. Super przygoda. Właściwie o nic nie musisz się martwic, bo Cię wszędzie podstawia, dowiozą, pokażą. Jedzenie okej, miejsca hotelowe również. Przewodników też mielismy spoko. Jechałam z przyjaciółmi, ale ekipa, która z nami podróżowała też okazała się całkiem spoko. Jak ktoś lubi takie tempo i zwiedzać w większym gronie, to taka pielgrzymka jest fajnym wypadem. Oczywiście nie umniejszając religijnemu aspektowi.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - Pociecha - 11-28-2016 01:23 PM

To racja – ja byłam na pielgrzymce do Santiago de Compostela i Fatimy. Również niesamowite przeżycie. I dlatego, ze widziałam te dwa niezwykłe miejsca i w ogóle sama wyprawa.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - mandarynka4 - 11-28-2016 02:42 PM

Ja tak rozmawiacie o wyjazdach, to ja planuję odwiedzić pielgrzymkowo Maltę. Są tam twierdze morskie, które zostały po Zakonie Kawalerów Maltańskich. Jestem fanką różnych historycznych i religijnych miejsc. A tam mnie jeszcze nie było.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - Fontanna - 11-28-2016 04:18 PM

Maltę tez rozważałam, a z jakim biurem jedziesz na tę pielgrzymkę?


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - mandarynka4 - 11-28-2016 06:35 PM

Znalazłam w necie cos takiego: misjatravel.pl i tam mają zakładkę z różnymi pielgrzymkami. Zastanawiałam się nad objechaniem Francji, Hiszpanii i Portugalii, ale na pierwszy ogien wygrała jednak Malta. Kolejna będzie wlasnie ta.


Gdzie można wybrać się na zagraniczne pielgrzymki? - Fontanna - 11-28-2016 07:33 PM

Pozwolę sobie w takim razie skorzystać z tej strony :) Kto wie, może spotkamy się na jakiejś pielgrzymce? ;))