Zdrowe życie
Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Wątek: Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? (/w-gdzie-mozna-zlecac-wlasne-wzory-tkanin)

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - FranekSas - 12-01-2016 01:25 PM

Czy ktoś wie gdzie mozna zlecać do wykonania własne wzory tkanin? Interesuje mnie niezbyt skomplikowany projekt, ogranicza się do kilku linii w różnych kolorach ale jest mi niezbędny do zakończenia pracy nad salonem. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - HelenaK - 12-01-2016 02:52 PM

Podpinam się do tematu bo mam fajny pomysł na moskitierę połączoną z parawanikiem na łóżeczko dziecka chorniącym przed porannym słońcem. Tkaniny dostepne w sklepach wcale mi się nie podobają, a mam upatrzony ciekawy wzór z internetu. Jeslibylaby opcja realizacji z wysyłką do domu to z miejsca bym się decydowała.

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - Biegły - 12-01-2016 04:51 PM

Chodzi wam o bawełnę drukowaną :). Polecam tutaj: http://www.kropkawkratke.pl/77-bawelna-drukowana, wiele razy u nich zamawiałem i chwalę sobie jakość i dokładność a także cenę. Na pewno zapłacicie o wiele mniej niż u konkurencji, a z porównań wynika że efekt końcowy o wiele lepszy. Pozdrawiam serdecznie :)

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - Fontanna - 12-01-2016 07:10 PM

Pytanko do koleżanki. Mogłabyś wysłać zdjęcie swojego projektu? Bardzo mnie zaciekawił bo pokój mojego malucha równiez jest słoneczny, rankiem promienie czasami go budzą a nie chcę zasłonami robić w pokoju ciemności. Pozdrawiam.

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - HelenaK - 12-01-2016 07:24 PM

To jest bardziej isnpiracja niż projekt, na tym etapie jeszcze niczego nie rozrysowałam, ale materiał już zaraz zamawiam i zabioresie do roboty wiec przesle moje wypociny tutaj albo na privie.

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - Fontanna - 12-01-2016 09:00 PM

No super, bylabym bardzo wdzieczna. Niestety nie mam takiej wyobraxni przestrzennej zeby cos od zera samej zaprojektować. Łatwiej bedzie mi sie wzorować na gotowym projekcie.

Gdzie można zlecać wlasne wzory tkanin? - FranekSas - 12-01-2016 11:46 PM

Koleżanki już mi zabrały temat ale nic nie szkodzi, pozostawię otarty do czasu az się powymieniacie pomysłami a ja tymczasem chciałem pdoziekowac koledze za link, o taki sklep mi wlasniechodzilo.