Zdrowe życie
Czego używacie do archiwizacji danych? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Czego używacie do archiwizacji danych? (/w-czego-uzywacie-do-archiwizacji-danych)Czego używacie do archiwizacji danych? - GorącaKamila - 12-08-2016 01:58 PM

Po ostatniej wpadce, spalił mi się dysk twardy z różnymi ważnymi dla mnie informacjami, postanowiłam poszukać jakiegoś dobrego narzedzia do archiwizacji danych. Możecie polecic coś szybkiego i w miarę taniego?


Czego używacie do archiwizacji danych? - Nadawca - 12-08-2016 03:17 PM

Możesz spróbowac tego oprogramowania http://www.wieza.pl/oprogramowanie/ca-oprogramowanie-do-archiwizacji-i-backupu-danych.html. Program może archiwizowac dane na nośniku fizycznym lub zapisywać je w chmurze, co jest w ogóle idealnym rozwiązaniem, bo nie ma obaw, że w jakikolwiek sposób stracisz te dane. W ogóle nie rozumiem obaw ludzi przed korzystaniem z chmury. Przecież to jest dużo bezpieczniejsze niż własne dyski, które mogą sie popsuć, można je zgubić lub ktoś może je shakowac.


Czego używacie do archiwizacji danych? - GorącaKamila - 12-08-2016 05:35 PM

Ja akurat nie boję się nowych rozwiazań, także nie mam oporów przed zapisywaniem kopi zapasowych w chmurze. Mniej kłopotu. Dzieki za linka.