Zdrowe życie
Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? (/w-uslugi-czyszczenia-tapicerki-itp-w-poznaniu-mozecie-cos-polecic)



Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - niewdzieczna_panna - 12-09-2016 11:15 AM

Witam. Czy jest tu ktoś z Poznania, kto ma sprawdzoną firmę oferującą czyszczenie kanap, tapicerki samochodowej, dywanów itp.? Wiem, że takie usługi są teraz często kompleksowe i własnie na znalezieniu takiej firmy


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - kowalska - 12-09-2016 01:52 PM

Poznań jest duży, na pewno bez trudu znajdziesz dużo takich przedsiębiorstw


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - niewdzieczna_panna - 12-09-2016 03:15 PM

Wiem, ale zalezy mi na sprawdzonej ofercie więc pytam, czy ktoś może poleci mi firmę, z której usług korzystał


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - nalesnik - 12-09-2016 04:45 PM

Ja korzystałem z czyszczenia tapicerki samochodowej w Poznaniu i byłem bardzo zadowolony, na pewno jeszcze nie raz skorzystam, firma nazywa się Bogucki, jak dla mnie super usługa, szybko, nowoczesne metody i co najważniejsze świetny efekt. Wiem też, ze oferują różne usługi, na ich stronie możesz wszystko sobie znaleźć


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - LuizaZkanady - 12-09-2016 07:02 PM

Potwierdzam, ja też mieszkam w Poznaniu pranie kanap zlecam tej firmie regularnie, ale mają też w ofercie pranie dywanów, a nawet takie usługi jak mycie karoserii samochodu, ścian (usuwanie graffiti) czy nawet czyszczenie kabin prysznicowych. Ceny też bardzo korzystne


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - niewdzieczna_panna - 12-09-2016 08:29 PM

Super, własnie czegoś takiego szukałam, dziękuję :)


Usługi czyszczenia tapicerki itp. w Poznaniu, możecie coś polecić? - LuizaZkanady - 12-09-2016 10:13 PM

Nie ma za co