Zdrowe życie
Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? (/w-czy-mozna-kupic-ekologiczna-zywnosc-w-sieci)



Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - LuizaZkanady - 12-12-2016 11:38 AM

W internecie można już praktycnie kupić wszystko. Zastanawiam się, czy jest możliwość kupna żywności ekologicznej, bo ta jest przcież ostatnio na topie i coraz więcej osób przechodzi na tego rodzaju składniki. Orientujecie się może czy jest jakiś sklep, który oferuje tego rodzaju produkty w sprzedaży?


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - GorącaKamila - 12-12-2016 01:07 PM

Z tym, że można kupić w sieci praktycznie wszystko to masz rację. Jeszcze niedawno to kupno ubrań było wyzwaniem, a dzisiaj... Ale myślę, że to bardzo praktyczne, że nie trzeba się nawet ruszać z domu, a mieć można wszystko.


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - Fontanna - 12-12-2016 01:59 PM

O tym, że można kupić tego rodzaju zywnosc w sieci dowiawdziałam się całkiem niedawno, przy okazji przeglądania sieci. Trafiłam na rozmowę dwóch dziewczyn, które właśny przerzucały się całkowicie na nowe menu. Miały to być zdrowe i w pełni wartościowe produkty. Ten sklep znajdziesz tutaj ekologicznie.net.pl, a z tego co piszą to warto tam kupować.


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - LuizaZkanady - 12-12-2016 03:27 PM

Bardziej niż informacje teroretyczne interesuje mnie praktyka, czyli opinie osób, które faktycznie mogą powiedzieć coś na temat zakupów, jakie można tam zrobić.


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - Vitek - 12-12-2016 03:43 PM

No to ja się wypowiem jako praktyk, bo od kilku tygodni zamawiam tam super jedzonko. Jeśli ktoś ma zamiar się zdecydować na zakuoy to czeka go na pewno super obsługa i zawsze dostępne produkty, jakich w normalnym sklepie nie znjajdziesz. Oczywiscie o walorach zdrowotnych i smakowych tych produktów to już nie wspomnę.


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - FranekSas - 12-12-2016 06:02 PM

Zgadzam się, że to dobre miejsce na zakupy i chyba jedno z nielicznych w naszym kraju, które tego rodzaju asortyment oferuje. Oferują zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i te wykorzystywane od czasu do czasu w amatorskiej kuchni, jak choćby różnego rodzaju przyprawy.


Czy można kupić ekologiczną żywność w sieci? - HelenaK - 12-12-2016 07:26 PM

Zapomniałeś też dodać, żę i soki są i świeże owoce, z tym, że jeśli chodzi o te ostatnie to z reguły raczej o konkretny sezon chodzi. Raczej truskawek ekologicznych w grudniu trudno się spodziewać, ale to chyba oczywiste. Ale sobie smaku narobiłam...