Zdrowe życie
Stworzenie dokumentacji cen transferowych - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Stworzenie dokumentacji cen transferowych (/w-stworzenie-dokumentacji-cen-transferowych)Stworzenie dokumentacji cen transferowych - Annie - 12-30-2016 04:42 PM

Witam serdecznie. Muszę stworzyć dokumentacje cen transferowych, jednakże kompletnie się na tym nie znam. Myślałam aby skorzystać z pomocy doświadczonej zewnętrznej firmy. Czy ktoś z Was mógłby mi jakąś polecić?


Stworzenie dokumentacji cen transferowych - HelenaK - 12-30-2016 06:48 PM

Witaj, moim zdaniem nie warto wynajmować do tego zewnętrznej firmy, która pewnie weźmie za to ładną sumkę. Stworzenie takiej dokumentacji wcale nie jest trudne. Jeżeli jednak nie masz o tym żadnego pojęcia polecam Ci rewelacyjny system informatyczny, dostępny na stronie internetowej: https://dokumentacjepodatkowe.pl/. Służy do tworzenia dokumentacji a także ich zarządzania. Bez problemu samodzielnie sobie poradzisz.


Stworzenie dokumentacji cen transferowych - JKL - 12-30-2016 08:18 PM

Witam! Zdecydowanie zgadzam się z moją poprzedniczką. Także nie znam się na tego typu rzeczach i gdy potrzebowałem stworzyć dokumentacje cen transferowych skorzystałem właśnie z tego systemu i byłem bardzo zadowolony.