Zdrowe życie
Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? (/w-jak-wprowadzic-na-rynek-nowy-produkt-kosmetyczny)



Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - DaKaTo - 01-02-2017 02:51 PM

Witam wszystkich :) Ostatnio miałem trochę wolnego czasu i miałem okazje zejsc w koncu do mojego prywatnego warsztatu i tam trochę pokombinowac z czyms co lubie czyli z zapachami. Wydaje mi się, że stworzyłem coś wyjatkowego jeśli chodzi o zapach dla kobiet i chciałbym się tym podzielić. Jak w Polsce wygląda proces wejścia z produkcją i sprzedażą na wolnym rynku.


Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - Nadawca - 01-02-2017 03:20 PM

Jest wiele obwarowań, które dotyczą tego rynku. Musisz na pewno przeprowadzic testy na skórze, bo to jednak produkt do bezpośredniego stosowania na skóre. Trzeba poza tym sporządzić karty charakterystyki, które są podstawą do wydania pozytywnej opinii o produkcie. Wtedy możesz już działać szerzej :)


Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - LuizaZkanady - 01-02-2017 03:58 PM

To w takim duzym skrócie. Wiele zalezy od tego z czego ten zapach się składa, jak długo będzie w stanie wytrzymac i tak dalej. Ale znam osobiście przykład kilku osób, którew w warunkach domowych stworzyły produkty, które zdobyły szeroki rynek.


Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - DaKaTo - 01-02-2017 04:21 PM

No to mnie pocieszyłas :)))) Ja nic nie muszę, a po prostu chcę. Jak się uda będzie super, jak isę nie uda przyjmę porażkę z godnością.


Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - GorącaKamila - 01-02-2017 05:08 PM

Zdecydowanie bardziej życzę Ci tego, żeby się jednak udało. Żeby mieć na to większe szanse możesz pomyślec o współpracy z kims kto ma już doświadczenie w kwestiach formalnych. Z cała pewnością tutaj http://www.specchem.eu/ znajdziesz to czego szukasz. Praktycznie od podstaw pokażą na czym polega proces rejestracji takiego produktu.


Jak wprowadzić na rynek nowy produkt kosmetyczny? - Biegły - 01-02-2017 07:16 PM

Nie masz się co spieszyc…Warto zrobić badania na rynku lokalnym swojego produktu, aby mieć pewność, że będzie on na tyle interesujący, że będą z tego pieniądze.