Zdrowe życie
Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? (/w-gdzie-kupie-ladne-okna-pcv-w-szczecinie)



Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - Annie - 01-09-2017 10:49 AM

Przy remoncie jest dużo zamieszania no i chciałabym, aby wreszcie się on już skończył. Chce kupić jakieś ładne okna PCV w Szczecinie. Tylko gdzie? Gdzie dostanę je w miarę rozsądnej cenie?


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - SuperKojot - 01-09-2017 01:45 PM

najlepiej od producenta bo wtedy masz gwarancję, że nie przepłacasz ;P


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - SunnySunshine - 01-09-2017 03:06 PM

Sklepów z oknami PCV i aluminiowymi jest wiele i wiele ich jest w takim mieście jak Szczecin okna PCV są często wybierane, bo są uniwersalne i daja się zastosować do rożnych pomieszczeń, do tych bardziej eleganckich i tych takich, w których przebywamy na co dzień. jak interesują cie okna PCV to możesz tu zajrzec producentokien.eu/okna-pcv/ i zobaczyc czy tam maja cos dla ciebie. Ja stąd brałem PCV dwuszynowe, Perfectline. Te okna maja okucia antywłamaniowe no i są 5-komorowe. A to też wazne. Jak typowa zabudowa to dobrze żeby było 5 komór. Ale to ty kupujesz nie ja.


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - nalesnik - 01-09-2017 03:28 PM

Chodzi o to, ze okna też mogą być energooszczędne i tutaj akurat liczba komór ma nie raz znaczenie. Bo okna 3komorowe to zwykle są nieco mniej energooszczędne niż 5 komorowe.


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - Annie - 01-09-2017 03:53 PM

a które parametry sa najważniejsze przy wyborze okna?


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - SunnySunshine - 01-09-2017 04:21 PM

Grubość ramy ma znaczenie, liczba komór też. Generalnie całość hehe Jak rama okienna jest powyżej 80 mm to jest to już jakies zabezpieczenie przed utrata energii, nie powiem. A wiadomo jest tak, ze dla każdego co innego jest wazne, wiec lepiej porównać sobie konkretny parametr np. wiatroszczelności. I wtedy łatwiej coś wybrac.


Gdzie kupię ładne okna PCV w Szczecinie? - nalesnik - 01-09-2017 06:18 PM

No właśnie kazde okno ma kartę właściwości użytkowych więc tam nie problem znaleźć info, które nas po prostu interesuje. A wybór okien to jednak decyzja na lata i trzeba ja dobrze przemyśleć.