Zdrowe życie
Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? (/w-co-myslicie-o-wdrozeniu-office-365-oplaca-sie-jakie-sa-jego-zalety)



Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - SuperKojot - 01-17-2017 10:33 AM

hejka, powiedzcie mi proszę co sądzicie na temat office 365? kumpel bardzo i polecał a ja jakoś nie mam przekonania, jakie jest wasze zdanie?


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - mandarynka4 - 01-17-2017 11:26 AM

opłaca się, bo subskrybując office masz dostęp online do wszystkich plików, nie musisz zabierać ze sobą jakiś urządzeń, tylko wystarczy dostęp do internetu i otwierasz sobie pliki bez problemu. Office działa bez zarzutu, mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło, żebym nie mogła się dostać do prezentacji albo raportu. Najlepsze wdrożenie Office 365 dostaniesz w tej firmie http://www.indata-solutions.pl/rozwiazania-office-365 w bardzo dobrej cenie możesz otrzymać na dobrym poziomie usługę. Oferują niedrogą subskrypcję także na tle innych firm opłaca się.


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - samcos - 01-17-2017 12:41 PM

właśnie ta praca z danymi w chmurze jest największą zaletą officea. swobodnie synchronizujesz sobie też dokumenty między wszystkimi urządzeniami z których korzystasz, czyli komputerem, smartfonem i tabletem. Masz też dostęp do pojemnego dysku sieciowego. W każdym razie prowadzisz takie biuro w sieci, co jest bardzo praktyczne i daje dużo swobody w pracy.


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - DaKaTo - 01-17-2017 01:52 PM

super w tym officie jest to, że masz te dokumenty dostępne na kilku urządzeniach i nie musisz płacić za użytkowanie office właśnie na każdym z tych urządzeń. U mnie w firmie office sprawdza się przede wszystkim dlatego, że współdzielimy z pracownikami dokumenty, na przykład protokoły ze spotkań, raporty, plany działania, biurowy kalendarz w którym zapisujemy wszystkie wazniejsze spotkania i deadliny na projekty.


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - Ogorek - 01-17-2017 04:03 PM

tez polecam, szczególnie warto wdrożyć office w firmie Indata Solutions bo uczciwie tam podchodzą do sprawy i nie naciągają na jakieś dodatkowe koszty. Będziesz zadowolony.


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - LuizaZkanady - 01-17-2017 05:04 PM

jak korzystam z fajnej możliwości organizacji konferencji i spotkań online przez komunikator. Wielostronna transmisja wideo jeszcze nas nigdy nie zawiodła, dużo lepsze to niż skype, który się notorycznie zawieszał, a obraz czasami był tak nieczytelny, że nawet szkoda pisać.


Co myślicie o wdrożeniu Office 365, opłaca się? Jakie są jego zalety? - JKL - 01-17-2017 07:47 PM

my też w firmie tworzymy dokumenty i je sobie następnie udostępniamy. Dużo to szybsze niż taki zwykły mailing. Udostępniamy również większe pliki i z nich korzystamy.