Zdrowe życie
Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? (/w-czy-ktos-korzysta-z-podnosnika-meva)



Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - nalesnik - 02-08-2017 03:16 PM

Cześć. Mam sprawę taką może trochę nietypową, ale chciałbym Was zapytać o to czy ktoś z Was korzystał kiedyś z podnośnika Meva? Potrzebuje jakoś rozwiązać problem mycia osoby niepełnosprawnej w moim domu i własni tak słyszałem, że ten podnośnik Meva może być tutaj dobrym wyjściem


Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - SunnySunshine - 02-08-2017 04:48 PM

No to się tak składa, że dobre słyszałeś. Ja mam w domu ten podnośnik, bo moja mama jest niepełnosprawna i rzeczywiście na co dzień z nego korzystamy. To była dobra inwestycja, bo on jest naprawdę bardzo wytrzymały. Wystarczyło raz zainwestować i rzeczywiście on jest stabilny, trwały


Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - niewdzieczna_panna - 02-08-2017 05:22 PM

Kolega wyżej ma rację. Na stronie http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/meva ja akurat kupiłam taki podnośnik i jestem naprawdę mega zadowolona, bo się okazało, że to jedna z najbardziej korzystnych ofert i można więcej nigdie nie trafić na taki podnosnik Meva, a do kąpieli on się nadaje świetnie


Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - SunnySunshine - 02-08-2017 08:12 PM

No właśnie, on ma bardzo dużo zlaet. Jego konstrukcja pozwala na korzystanie z tego urządzenia nawet najmanijeszych łazienkach, więc bez problemu się zmieści nawet do mieszkania, w którym nie ma zbyt dużo miejsca


Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - nalesnik - 02-08-2017 10:02 PM

No to się świetnie w takim razie składa. Właśnie tak po cichu liczyłem na takie Wasze pozytywne komentarze, bo zależy mi na takim wyjściu, które rzeczywiście się sprawdzi do pielęgnacji niepełnosprawnego, bo bez odpowiednich urządzeń to rzeczywiście jest problem


Czy ktoś korzysta z podnosnika Meva? - niewdzieczna_panna - 02-09-2017 12:03 AM

To prawda. Dlatego ja zajrzałam do sklepu Mazamed i kupiłam i teraz już wszystko idzie dobrze z tą higieną i pielęgnacją ogarnąć bez żadnych kłopotów i niedogodności