Zdrowe życie
Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Powitania (/dzial-powitania)
+--- Dział: Poznajmy się (/dzial-poznajmy-sie)
+--- Wątek: Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! (/w-poszukiwany-dj-wodzirej-z-poznania)Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - nalesnik - 02-14-2017 07:18 AM

Cześć! Za pół roku bierzemy z narzeczoną ślub i stwierdziliśmy, że zamiast drogiego zespołu wolimy postawić na tańszego DJ-a, ale niestety nie znamy żadnego, który nadałby się oraz spełniałby nasze wymagania. Możecie kogoś polecić?


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - mandarynka4 - 02-14-2017 08:04 AM

A jakie są te Wasze wymagania? Trudno kogoś doradzić jak nie wiemy nic o preferencjach, kocie jaką zamierzacie wydać ani żadnych szczegółów.


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - nalesnik - 02-14-2017 09:44 AM

Głównym kryterium będzie umiejętność stworzenia playlisty, która porwie gości do zabawy. Ma być trochę disco polo, trochę pop-owych hitów oraz klasycznych, weselnych utworów. Cena nie gra roli, ważne, że będzie taniej niż za zespół:)


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - Nadawca - 02-14-2017 11:45 AM

Ze swojej strony mogę polecić Dejavu ART! Grali oni na naszym weselu i do dziś wszyscy mówią, że tak dobrze jeszcze się nie bawili. Ich DJ-e świetnie łączą nowe hity radiowe, z tanecznymi, weselnymi utworami tak, że zarówno starsi, jak i młodzi goście bawią się wyśmienicie. No i oczywiście nie ma mowy o kosmicznej cenie - na pewno zapłacicie kilkukrotnie mniej niż za zespół grający na żywo.


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - Pociecha - 02-14-2017 01:42 PM

Znam ich i również polecam! Najważniejsze, że grają niemalże w całej Polsce. Na ich stronie internetowej, pod linkiem http://www.dejavuart.pl/dj-poznan.html dowiesz się znacznie więcej. Warto dodać jeszcze, że DJ może wcielić się w rolę wodzireja i zadbać, aby całe wesele przebiegało zgodnie z harmonogramem ustalonym wcześniej. Jeżeli macie jakieś ustalone punkty, które wymagają przerw to wystarczy zgłosić je DJ-owi, a on zadba o wszystko. Świetna opcja, aby całkowicie zapomnieć o obowiązkach, a jest to niezwykle ważne akurat tego wieczora. DJ wodzirej z Poznania to według mnie najlepsza opcja jeżeli nie chcecie korzystać z usług zespołu.


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - DaKaTo - 02-14-2017 04:27 PM

Ja to jednak postawiłbym na muzykę na żywo - nie ma to jak piękna wokalistka ze zniewalającym głosem i dobrzy muzycy akompaniujący jej przez całą noc. Warto postawić na takie rozwiązanie, aby chociaż ta jedna noc była maksymalnie magiczna.


Poszukiwany DJ wodzirej z Poznania! - nalesnik - 02-14-2017 06:49 PM

Bez sensu trochę wydawać na jedną noc tyle pieniędzy, wolimy to przeznaczyć na mieszkanie, które posłuży wiele lat. Ten DJ, którego polecacie wydaje się świetny, dlatego skorzystamy z jego usług:)