Zdrowe życie
Jakie wyposażenie do spożywczaka? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Jakie wyposażenie do spożywczaka? (/w-jakie-wyposazenie-do-spozywczaka)



Jakie wyposażenie do spożywczaka? - mandarynka4 - 02-28-2017 06:28 AM

Od dłuższego czasu próbuję znaleźć jakiś konkretny sprzęt do swojego sklepu spożywczego, bo przydałoby się po prostu wymienić już stare maszyny, które są prądożerne, a dodatkowo zaczynają powoli szwankować. Wiecie, gdzie można dostać takie lady chłodzące, czy krajalnice?


Jakie wyposażenie do spożywczaka? - Pociecha - 02-28-2017 07:37 AM

Myślę, że najlepsza byłaby specjalna hurtownia z tego typu sprzętem, tam bym się rozejrzała najpierw.


Jakie wyposażenie do spożywczaka? - mandarynka4 - 02-28-2017 09:53 AM

Byłam już w kilku i ceny takie, że włosy dęba staja…


Jakie wyposażenie do spożywczaka? - LuizaZkanady - 02-28-2017 12:15 PM

Hejka! To chyba w takim razie nie widziałaś tej oferty :) probox.pl/kategoria-produktu/28/sklepy-spozywcze-i-miesne, to jest właśnie taki sklep, w którym możesz nabyć najpotrzebniejsze elementy wposażenia sklepu spożywczego czy mięsnego. Kupisz tu od najprostszych skrzyń, po te lady, wagi, haki wędliniarskie, no wszystko, co bedzie potrzebne.


Jakie wyposażenie do spożywczaka? - mandarynka4 - 02-28-2017 01:54 PM

Przyznaję, że rzeczywiście ich oferta robi wrażenie, ceny też relatywnie nskie. A pytanie mam, czy Ty robiłaś tam zakupy?


Jakie wyposażenie do spożywczaka? - LuizaZkanady - 02-28-2017 04:48 PM

Ja nie, ale mój brat jest rzeźnikiem i ma zakład masarski, to prawie wszystkie sprzęty tam kupił i działaja jak do tej pory bez szwanku. Widoczna też duża oszczędność na prądzie w porównaniu z tymi starymi urządzeniami.