Zdrowe życie
Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? (/w-gdzie-dostane-ladne-posadzki-kamienne-w-poznaniu)



Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - kowalska - 02-28-2017 02:15 PM

Początkowo mialam plan żeby zrobic w domu podłogę drewnianą, ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu no i mysle o tym, żeby zamówić posadzki kamienne. Kogo polecicie mi z Poznania lub okolic?


Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - Nadawca - 02-28-2017 03:09 PM

Wiesz posadzki kamienne to jednak dobry wybor. Pomimo tego ze sa mniej powszechne niż panele. Posadzki kamienne to jest dobry pomysł jak jest do wykończenia hol czy kuchnia. Dobrze jednak przemyśleć dokladnie sprawe jak ma to ostatecznie wyglądać. Żeby cały dom dobrze się prezentowal.


Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - Biegły - 02-28-2017 04:52 PM

Poza tym prawda jest taka ze możesz dobierac dowolnie sobie wzory


Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - SunnySunshine - 02-28-2017 06:21 PM

Ja zamawiałem posadzki kamienne w Poznaniu i naprawde nie mogę narzekac. Miałem do wyłożenia kilkanaście metrów holu u mnie akurat bardzo geometryczne wzory nic wymyślnego jeśli chodzi o kształt, ale ostatecznie wiem, ze to dobrze wybrałem. Jak chcesz wiedziec wiecej to możesz tu zajrzec http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/ na tej stronie masz tez przykładowe realizacje firmy z ktorej bralem.


Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - Nadawca - 02-28-2017 08:45 PM

Przy posadzkach kamiennych to zalezy mi na tym, żeby to wszystko wyglądało naprawde dekoracyjnie i tak bardzo profesjonalnie. Bo nie chce mieć nic przeciętnego.


Gdzie dostanę ladne posadzki kamienne w Poznaniu? - SunnySunshine - 02-28-2017 09:35 PM

Dla mnie Onyx robi estetetycznie parapety, posadzki.Z marmuru, granitu , konglomeratu..kwestia dorbania czego się dokladnie chce i dobrania tego do wnętrza. Bo firma godna polecenia. Tym bardziej ze robia pod indywidualne zamowienie