Zdrowe życie
Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? (/w-kojarzycie-moze-chusteczki-orgasm-control-czy-ich-zakup-ma-sens)



Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - FranekSas - 02-28-2017 10:57 AM

Szukam skutecznego i naturalnego sposobu na wydłużenie stosunków z żoną. Ostatnio na jakiejś stronie ktoś chwalił te chusteczki i całą linię produktów – że na bazie roślin, że bezpieczne i skuteczne. Jak macie jakieś własne odczucia to bardzo chętnie poczytam. Pozdro!


Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - Pociecha - 02-28-2017 12:43 PM

Ja nie słyszałam o tym produkcie, kiedyś z chłopakiem kupiliśmy jakiś żel niby wydłużający seks ale mnie podrażnił i tyle z tego było :/ Może taki naturalny środek rzeczywiście byłby lepszy.


Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - Biegły - 02-28-2017 02:50 PM

Raczej ten Orgasm Control wydaje się czymś sensownym, nie wygląda na kolejną ściemę ponieważ jest naprawdę dużo pozytywnych głosów na jego temat. Ponoć spray jest świetny, nie wiem jak chustki.


Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - SuperKojot - 02-28-2017 05:39 PM

Z ciekawości wszedłem na stronę www.orgasmcontrol.com.pl. Produkty wyglądają obiecująco i nie są drogie, więc chyba warto dać im szansę. Swoją drogą chusteczki Orgasm Control to dość innowacyjne podejście do tematu. Zwykle w takiej postaci takie środki nie występują.


Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - HelenaK - 02-28-2017 08:32 PM

Zastanawiam się czy można te wyroby stosować przy seksie oralnym? Ja lubię zabawić się oralnie z moim partnerem, więc taka dłuższa pieszczota to byłaby dla niego i dla mnie fajna sprawa :D


Kojarzycie może chusteczki Orgasm Control, czy ich zakup ma sens? - Nadawca - 02-28-2017 10:52 PM

Sądzę że można, skoro formuła opiera się o naturalne składniki to nie powinno Ci zaszkodzić ;) Poza tym są też tabletki więc tym bardziej ;)