Zdrowe życie
Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? (/w-co-uwazacie-o-systemie-voice-picking-wms)



Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - niewdzieczna_panna - 03-01-2017 07:33 AM

Cześć. Mam do Was pytanie na temat systemu Voice Picking WMS. Co o nim uważacie? Czy to jest dobry system? Czy spełnia oczekiwania osób, które się na niego decydują? Zależy mi bardzo na sensownych opiniach, chce wiedzieć czy warto w coś takiego inwestować, czy naprawdę poprawia to funkcjonowanie magazynu i czy to w ogóle jest dokładnie i sprawdza się w praktyce? Mam mieszane uczucia co do tego jak na razie, ale rozważam możliwość zainwestowania w tego typu system właśnie jednak najpierw wolałabym poznać opinię osób, które się już na coś takiego zdecydowały… Czy u was dobrze to działa? Polecacie czy raczej wręcz przeciwnie?


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - nalesnik - 03-01-2017 08:29 AM

Ja Ci polecam taki system szczerze. Jeśli ktoś dobrze go dostosuje do potrzeb Twojej firmy to naprawdę się sprawdza i bardzo ułatwia pracę w magazynie. Dzięki niemu wszystko idzie szybciej, sprawniej i o wiele bardziej efektywnie.


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - LuizaZkanady - 03-01-2017 09:42 AM

Zgadzam się z kolega, takie systemy wydawać się mogą nieco zbyt nowoczesne, przesadzone i nie budzić zaufania, bo kto to wymyślił jakieś komplementacje głosowe, po co tak kombinować i tak dalej… Ale jak dobrze dobierze się ten system do profilu działalności i zastosuje odpowiednio, wprowadzi naprawdę od podstaw to daje świetne efekty. Poprawa pracy w magazynie naprawdę zauważalna.


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - niewdzieczna_panna - 03-01-2017 12:03 PM

No dobra, a możecie polecić mi w takim razie jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się takimi systemami? Oferuje konkretne systemy, porządnie dopracowane i naprawdę sensowne, takie które dają efekty?


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - LuizaZkanady - 03-01-2017 12:46 PM

System Voice Picking WMS, który ja tak zachwalam jest od tej wspaniałej firmy: http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/kompletacja-glosowa. Naprawdę polecam Ci ich usługi, bo naprawdę znają się na swojej robocie i logistyka nie ma przed nimi tajemnic.


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - niewdzieczna_panna - 03-01-2017 03:32 PM

O, dziękuję Ci bardzo. Rzeczywiście widać, że to wyspecjalizowana firma.


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - LuizaZkanady - 03-01-2017 05:47 PM

Owszem i moim zdaniem takie właśnie są najlepsze. Firmy, które zajmują się czymś konkretnym, tak jak w tym przypadku konkretnie informatycznymi systemami do magazynów i robi to naprawdę dobrze.


Co uważacie o systemie Voice Picking WMS? - niewdzieczna_panna - 03-01-2017 07:44 PM

Prawda, lepiej jedno robić najlepiej niż kilka różnych rzeczy dobrze albo przeciętnie. Dzięki za polecenie :))