Zdrowe życie
Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? (/w-ile-trzeba-wydac-na-nowe-felgi-16-do-bmw)



Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - nalesnik - 03-15-2017 11:31 AM

Chciałem kupić felgi 16 do swojego BMW i zastanawiam się nad wyborem pomiędzy nówkami i używanymi. Ile musiałbym wydac na komplet nowych felg w tym rozmiarze? Oczywiście chodzi mi o alufelgi, nie o felgi stalowe. Używane moge kupić za niecały tysiąc. Waszym zdaniem warto?


Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - Nadawca - 03-15-2017 01:40 PM

Nie warto. Za 1300zł kupisz sobie nowe alufelgi Alutec. Z używanymi nigdy nie wiesz co było robione. Jak ktoś je pospawał i później polakierował to tego gołym okiem nie zobaczysz. Bierz nowe, nawet jak byś musiał dopłacić te 500zł.


Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - FranekSas - 03-15-2017 03:51 PM

Ciekawe gdzie kupisz nowe felgi Alutec w tym rozmiarze w takiej cenie? Napewno nie w Polsce!


Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - Vitek - 03-15-2017 06:17 PM

Felgi Alutec wcale nie są tak drogie. Nie wiem czy ktoś cie wcześniej naciągnoł czy z czego wynika taka opinia o tych felgach, ale do 1400zł spokojnie znajdziesz felgi tej firmy, w tym rozmiarze.


Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - Nadawca - 03-15-2017 08:03 PM

No to zajrzyj sobie na ta strone xfelgi.pl/info/felgi-aluminiowe-16. Masz liste felg różnych producentów, w tym felgi 16 Alutec Grip, o różnych rozstawach śrub w cenie ok. 1300zł. Za 1200zł masz felgi MAM, a za 1700 felgi Keskin. Nie ma sensu płacić za jakiś niepewny towar, jak można kupić nowe alufelgi praktycznie w tej samej cenie, na gwarancji. Lepiej dwa razy się zastanowić niz później żałowac.


Ile trzeba wydać na nowe felgi 16 do BMW? - nalesnik - 03-15-2017 09:50 PM

Może masz racje. Tylko ja nie planowałem tak dużego wydatku. Jeszcze się zastanowie. W każdym badz razie dzięki za tego linka, może kiedys skorzystam.