Zdrowe życie
Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. (/w-szukam-solidnego-sklepu-z-elementami-instalacji-elektrycznej)Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - nalesnik - 03-22-2017 05:48 AM

Jestem elektrykiem w niewielkim miasteczku, gdzie raczej dostęp do takich materiałów jest ograniczony. Tzn., mamy tu jeden sklep, ale facet teraz narzucił takie ceny, że mnie najzwyczajniej wykańcza, a też nie mam na tyle zleceń, żeby być rozrzutnym. Szukam więc jakiegoś klepu, najlepiej internetowego, w którym bedę mógł zakupić najważniejsze elementy instalacji elektrycznej. Wiecie, gdzie mogę taki znaleźć?


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - JKL - 03-22-2017 08:35 AM

A zależy Ci na czymś konkretnym? Czy tak ogólnie?


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - nalesnik - 03-22-2017 11:14 AM

W zasadzie to mam ogólną praktykę, tzn., jak ktoś ma problemy z gniazdkiem, czy światłem to przychodzę, ale też przyjmuję zlecenia na tworzenie instalacji elektrycznych w domu. Ostatnio facet się do mnie zgłosił, by zmienić mu licznik i niestety… już na samej obudowie do nowego licznika się wykosztowałem. Nie to, że sobie nie odbiłem na cenie usługi, ale wiadomo… im droższa będzie moja usługa, tym mniej chętnych klientów będę mieć, a nie jestem jedynym elektrykiem u nas.


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - Biegły - 03-22-2017 01:16 PM

Takie prawo rynku stary… jak nie dajesz rady sobie coś skombinować taniej, to Cię wygryzają.


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - JKL - 03-22-2017 02:18 PM

To właśnie dlatego pytał o ten sklep, prawda? Więc dajmy sobie spokój z jakimiś złośliwościami i tekstami o wolnym rynku. Hm… Co do tych obudów liczników, to zobacz sobie na przykład produkty firmy Ergom, które znajdziesz w tym sklpeie liko-sklep.pl/manufacturer/ergom. Są takie m.in. zamykane na kluczyk, co myslę jest dodatkowym atutem.


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - nalesnik - 03-22-2017 05:05 PM

O! Już mi się podoba! A mają tam też obudowy rozdzielników i bezpieczniki?


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - JKL - 03-22-2017 07:58 PM

To myślę, że od Hagera będą najlepsze. Znajdziesz je pod adresem liko-sklep.pl/manufacturer/hager. Oczywiście mają tam wyłączniki nadprądowe, wydaje mi się, że w zupełnie dobrych cenach. Najlepiej oskacz sobie trochę po ich podstronach i sam zobaczysz, czy sklep Ci się przyda. Ja sam zamawiam od nich materiały do swojej firmy i jestem zadowolony.


Szukam solidnego sklepu z elementami instalacji elektrycznej. - nalesnik - 03-22-2017 08:24 PM

Czy mi się przyda? Już mi się strasznie podoba! Być mże ratujesz kolegę po fachu :)