Zdrowe życie
Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? (/w-ekologiczne-przetwarzanie-tworzyw-sztucznych)



Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? - SunnySunshine - 04-25-2017 05:23 PM

Hej wszystkim, moglibyście mi polecić jakiegoś producenta, dobry zakład, który zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych? Zależy mi podejściu ekologicznym. Chyba wszyscy wiemy jak plastiki negatywnie mogą wpływać na stan środowiska… Więc polityka zakładu naprawdę ma dla mnie ogromne znaczenie…


Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? - JKL - 04-25-2017 08:06 PM

Współcześnie przetwarzanie tworzyw sztucznych może być dosyć ekologiczne… Chodzi na przykład o zmniejszenie zużycia energii i wody, zminimalizowanie albo całkowity brak obróbek wykańczających. Na stronie internetowej vaneco.pl/przetwarzanie_tworzyw.php masz ofertę sprawdzonego polskiego zakładu, polecam.:)


Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? - LuizaZkanady - 04-25-2017 08:22 PM

No i jeszcze chodzi o jakość tego tworzywa, samą technologię produkcji… Warto zwracać uwagę na te rzeczy. Zakład z podanego linku wydaje się dobrze rozumieć temat ekologii, oby wszyscy działali w ten sposób, ech. Ale może kiedyś będzie lepiej.


Ekologiczne przetwarzanie tworzyw sztucznych? - SunnySunshine - 04-25-2017 09:50 PM

Mam nadzieję, że będzie lepiej, Ziemia nie jest nam dana w idealnym stanie na zawsze… Dzięki za namiary na zakład.:)