Zdrowe życie
Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? (/w-czy-na-tarchominie-w-warszawie-mozna-zamowic-domowe-obiady-z-dostawa)Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - nalesnik - 04-25-2017 01:25 PM

Od jakiegoś czasu zmieniły mi się godziny pracy. I tak jak wyjeżdżam z domu rano to waracam późnym wieczorem. Oczywiście wiążą się z tym dodatkowe pieniądze, ale żeby żyć w miarę przyzwoicie to chciałbym chociaż obiady w domu jadać. Jak zaczne jednak gotować to już później tylko do spania mi czas zostaje. Szukam więc jakiegoś dostawcy, lokalu, czy restauracji, który dowozi domowe obiady i robi to w stołecznym Tarchominie. Znacie może kogoś?


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - JKL - 04-25-2017 02:58 PM

Praca do późnych godzin i do tego jeszcze stołowanie się nie waidomo gdzie i jakim śmieciowym żrciem. Później wyjdzie Ci tylko to, że będziesz miał nadwagę i tyle będzie dobrego z tych Twoich dodatkowych pieniędzy. Lepiej jest więcj zrobić to co Ty robisz i mieć jakiśpewny lokal do tego, żeby móc się żywić.


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - niewdzieczna_panna - 04-25-2017 03:44 PM

Faktycznie znalezienie takiego przyzwoitego lokalu to w stolicy problem, bo większość zamiast oferować pyszne jedzenie z domową nutą smaków to proponuje różne wariacje kuchni chińskiej, włoskiej, francuskiej i tak dalej. A przecież my jesteśmy w Polsce i lubimy jadać nasze, fajne potrawy.


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - nalesnik - 04-25-2017 05:54 PM

Ja tak właśnie chce jadać i to za niezby wygórowaną cenę. W końcu ekonomia w dzisiejszych czasachg też bardzo się liczy...


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - GorącaKamila - 04-25-2017 07:30 PM

Hehe, no pewnie, że tak, wiedzę, że myślisz o wszystkim. Jeśli chodzi i o kwestię smaku i o kwestię ceny to tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/obiady-domowe-warszawa-tarchomin znajdziesz to czego szukasz. Zawsze pyusznie i na czas. Jeśli obiady domowe w stołecznym Tarchominie to tylko tytaj.


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - Biegły - 04-25-2017 07:42 PM

Oj już dawno nie miałem gdzie zamóić takiego swojskiego nalenika z dużą ilościoą na przykład serka. Może tutaj się uda...


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - HelenaK - 04-25-2017 08:41 PM

Udać się na pewno uda, ale zwróćuwagę na kwestię dowozu, bo zamóienia trafiają według ściśle określonego zakresu map.


Czy na Tarchominie w Warszawie można zamówić domowe obiady z dostawą? - LuizaZkanady - 04-25-2017 10:57 PM

Sprawdziłąm sobie menu i to jest właśnie to czego szukam. Prosta kuchnia, która jednocześnie daje dużo możliwości żonglowania poszczególnymi potrawami. Dzięki temu może się okazać, że tradycyjny naleśnik może być przyrządzony na kilka czy nawet kilkanaście sposobów. Podobnie jest z pierogami, zupami czy innymi rzeczami.