Zdrowe życie
Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? (/w-kto-zajmuje-sie-dlutowaniem-kol-zebatych-we-wroclawiu)Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - Annie - 05-25-2017 03:33 PM

Hej! Potrzebuję osoby, która zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu. Kogoś macie godnego polecenia?


Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - SuperKojot - 05-25-2017 04:12 PM

Zwróc uwagę an to jakimi maszynami dłutowanie będzie robione. Dobrze żeby mimo wszystko to nie były maszyny sprzed wieków bo wtedy na żadną precyzję nie możesz liczyc. A efekt będzie marny.


Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - SunnySunshine - 05-25-2017 04:42 PM

Jest co najmniej kilka metod dłutowania i robienia kół zębatych ale to też od ciebie zalezy na jakim ci ostatecznie rezultacie zalezy. Bo to tak naprawde kwestia ustalenia.


Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - nalesnik - 05-25-2017 06:13 PM

Wiesz wszelkie uzębienia i rowki no i te koła zębate dłutownica zrobi. Ale mimo wszystko bez dobrego specjalisty to nie na wiele się zda :P hehe


Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - mandarynka4 - 05-25-2017 06:44 PM

Jeśli chodzi o profesjonalne dłutowanie kół zębatych Wrocław ma wielu specjalistów w tej dziedzinie. Możesz tam bezproblemowo kogoś znaleźć. Nawet tutaj https://sitkowscy.pl/oferta/dlutowanie/ znasz taką firmę? Oni mają tokarki dłutownice no i te koła zębate to są u nich na porządku dziennym. Jasne ze nieraz się zupełnie nie oplaca zamawiac przez neta tylko lepiej już zlecic cos do wykonania na miejscu. Ale rzetelnie robia co wazne.


Kto zajmuje się dłutowaniem kół zębatych we Wrocławiu? - nalesnik - 05-25-2017 07:34 PM

Wszystko tez zalezy kto to i jak robi bo dobry zakład tokarski to i nieraz zajmuje się dłutowaniem ale to jednak mimo wszystko zalezy od sytuacji.