Zdrowe życie
Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? (/w-komu-zlecic-ukladanie-kostki-brukowej-w-gnieznie)Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - Annie - 06-05-2017 09:42 AM

Szukam fachowców, którzy znają się na układaniu kostki brukowej. Potrzebuję jakieś sprawnej ekipy z Gniezna lub okolic. Do wykonania jest kilka podjazdów z kostki granitowej. Trzeba też zrobić odwodnienia i przyłącze elektryczne do montażu podświetlenia w podjazdach.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - SuperKojot - 06-05-2017 11:28 AM

zglos się do jakies firmy brukarskiej, podaj im swoje wymagania i oni przedstawia ci kalkulacje kosztow. Jak chcesz tanio przez tzw. fachowcow to nie licz na szczegolnie wysoka jakosc uslugi czy trzymanie sie terminow. Jakosc kosztuje.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - Annie - 06-05-2017 11:45 AM

Czy ja gdzieś napisałam, że nie interesuje mnie zatrudnienie firmy? Może rzeczywiście źle się wyraziłam pisząc o tych fachowcach, ale w domyśle chodziło mi właśnie o firmę, która specjalizuje się w brukarstwie.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - SunnySunshine - 06-05-2017 02:27 PM

Z tego co wiem, z dobrej jakości usług brukarskich znana jest firma BIN-BRUK, tylko nie wiem czy oni działają też w Gnieźnie. Wiem, ze są obecni na rynku poznańskim. Oni mają własnie spore doświadczenie, jeśli chodzi o wykonywanie podjazdów z podświetleniem, wykonywanie systemów odwadniających pod podjazdy itd.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - nalesnik - 06-05-2017 02:41 PM

Właśnie miałem pisac o tej samej firmie:) Masz tutaj adres do galerii z podjazdami wykonanymi przez ta firme http://www.bin-bruk.pl/galeria. To akurat są zdjęcia z większych inwestycji, ale to tylko pokazuje że firma nie boi się żadnych wyzwań i z niewielkimi podjazdami dla klientów indywidualnych upora się bez najmniejszego problemu. Mają sprzet i ludzi, więc terminy realizacji też są w miare krótkie.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - Annie - 06-05-2017 03:48 PM

Dzieki za namiary, ale czy ta firma podejmie się realizacji inwestycji w Gnieźnie? Bo z tego co widzę, to oni prace realizują głównie w Poznaniu.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - nalesnik - 06-05-2017 06:28 PM

Nie tylko w Poznaniu, pod tamtym linkiem, który wcześniej wrzucilem jest zdjęcie pokazujące układanie kostki brukowej w Gnieźnie pod jednostką policji, także prawdopodobnie realizują zlecenia z całej wielkopolski. Zreszta tutaj masz jeszcze jednego linka http://www.bin-bruk.pl/ukladanie-bruku-gniezno, gdzie jest dokładnie napisane, że firma swoje usługi swiadczy równiez w Gnieźnie.


Komu zlecić układanie kostki brukowej w Gnieźnie? - Annie - 06-05-2017 07:58 PM

Faktycznie. Nie zauwazyłam. Dzieki.