Zdrowe życie
Jaki sklep z pierścionkami? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Jaki sklep z pierścionkami? (/w-jaki-sklep-z-pierscionkami)Jaki sklep z pierścionkami? - Ogorek - 06-07-2017 02:56 AM

Witam wszystkich, chcę zrobić swojej żonie prezent na czwartą rocznicę ślubu i zastanawiam się nad kupnem pierścionka. Nie znam się na biżuterii i nie wiem, gdzie szukać czegoś, co mogłoby się jej spodobać. I czy kupować w ramach niespodzianki, czy jednak pytać ją o zdanie??


Jaki sklep z pierścionkami? - niewdzieczna_panna - 06-07-2017 03:17 AM

A na co dzień nosi biżuterię? Co lubi? Zdążyłeś już zauważyć?;)


Jaki sklep z pierścionkami? - Ogorek - 06-07-2017 05:35 AM

Ma kilka par kolczyków i dwie bransoletki. Lubi kryształki, ale nie wiem jak je nazwać, celowałbym w coś w odcieniach srebra? Złoto do niej raczej nie przemawia.


Jaki sklep z pierścionkami? - LuizaZkanady - 06-07-2017 07:03 AM

Może coś takiego bizuteria-radziszewska.pl/category/pierscionki-z-krysztalami-swarovski? Mają dosyć ciekawą ofertę, jeśli chodzi o swarovskiego, także pierścionki sklep wiarygodny i porządny, mogę polecić.:) Ja wolę niespodzianki, ale nie wiem jak Twoja żona… Jeśli lubi być zaskakiwana to lepiej nie pytaj jej o zdanie.;)


Jaki sklep z pierścionkami? - niewdzieczna_panna - 06-07-2017 08:36 AM

Też mi się wydaje, że lepsza jest niespodzianka, powinna się ucieszyć. A kryształki swarovskiego zazwyczaj robią bardzo dobre wrażenie i podobają się kobietom.;) tylko jeszcze podaruj ten pierścionek w jakiś fajny sposób.:D


Jaki sklep z pierścionkami? - SmakTruskawki - 06-07-2017 10:29 AM

A ja się wyłamię, bo wolałabym, by mnie spytać o zdanie przed zakupem.;) ale jak tak oglądam pierścionki swarovskiego proponowane przez koleżankę to może i zakup zupełnie w ciemno może być udany… Zresztą, cztery lata to jeszcze bardzo młode małżeństwo, na tym etapie zwykle wszystko się podoba.:D z czasem stajemy się nieco bardziej wybredne.;p


Jaki sklep z pierścionkami? - Ogorek - 06-07-2017 12:52 PM

Dziękuję za komentarze. Zastanawiam się nad pierścionkiem z niebieskim kryształem, wydaje mi się w jej stylu. Zrobię niespodziankę – mam nadzieję, że się spodoba.;)


Jaki sklep z pierścionkami? - niewdzieczna_panna - 06-07-2017 03:50 PM

Na pewno się spodoba.;) pierścionek na pewno będzie śliczny, wykosztujesz się na niego… Grzech nie docenić.:D Poza tym w rocznicach zawsze najbardziej liczą się uczucia i miłe wspomnienia… Powodzenia i szczęścia na kolejne sto lat wam życzę!:)