Zdrowe życie
Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? (/w-waszym-zdaniem-adwokat-rozwodowy-z-kielc-to-dobre-rozwiazanie)



Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - Annie - 06-21-2017 01:33 PM

Koleżanka ma problem dość poważny w swoim małżeństwie, mieszka pod Kielcami. Bardzo możliwe że będzie chciała się z mężem rozwieść i zastanawiam się jaki krok powinna wykonać. Nie wiem jak wygląda jakość pracy adwokatów od rozwodów w mieście. Czy możecie się podzielić opiniami?


Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - SunnySunshine - 06-21-2017 02:38 PM

Oczywiście są kancelarie które zajmują się typowo prawem rodzinnym jak tutaj kdcl.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne. Zwykle specjalizacji jest kilka ale to normalne. Wiadomo że jeśli informacja o takiej specjalizacji jest to mamy sugestię że raczej się na tym znają. Ogólnie jak jest ogarnięty od tych spraw adwokat Kielce rozwody dają w miarę szybko, naturalnie wiele zależy od sędziego.


Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - HelenaK - 06-21-2017 04:08 PM

Dokładnie, pomoc prawna na pewno się przyda ale skład orzekający ma w takich sytuacjach decydujące znaczenie. Mam rozwód jeden za sobą więc wiem trochę jak to od środka w tej chwili wygląda.


Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - nalesnik - 06-21-2017 05:21 PM

Nie tylko KDCL ma w mieście specjalizację w kierunku prawa rodzinnego, kancelarii z takim profilem jest więcej. Zawsze można poszukać tej która nam najbardziej pasuje.


Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - JKL - 06-21-2017 08:05 PM

Dla mnie jest ważne aby prawnik bez względu na tematykę miał ludzkie podejście. Czasami to wszystko jest trochę bezduszne a jednak ludzie nie składają się paragrafów i o tym trzeba pamiętać.


Waszym zdaniem adwokat rozwodowy z Kielc to dobre rozwiązanie? - samcos - 06-21-2017 10:56 PM

Rozwód to przykra sprawa i bolesne doświadczenie dla małżonków jak też ich otoczenia. Najgorzej jak w to wszystko są uwikłane dzieci.