Zdrowe życie
Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Seks (/dzial-seks)
+--- Wątek: Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! (/w-sposoby-na-powiekszenie-penisa-pomocy)



Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - Annie - 09-06-2017 01:23 PM

Cześć forumowicze i forumowiczki. Mój partner nie zaspokaja mnie i zakładam, że przyczyną tego jest dość niewielkich rozmiarów penis. Nie powiem mu tego wprost, aby nie wprowadzić go w kompleksy. Szukam sposobu, który pomoże rozwiązać nam ten problem. Chcę z nim poważnie porozmawiać i wiedzieć już jak mu pomóc, aby biedak się nie zmartwił.


Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - Scorpio - 09-06-2017 02:59 PM

Znajdź sobie nowego faceta. Co to za mężczyzna, który nie potrafi zadowolić swojej partnerki. Moim zdaniem światem powinny rządzić prawa zwierząt, gdzie najsłabsi nie mają szans.


Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - Annie - 09-06-2017 04:33 PM

Na szczęście jest jeszcze miłość, która jest ważniejsza od popędów seksualnych. Pomoże ktoś nam?


Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - SuperKojot - 09-06-2017 06:59 PM

Pewnie! Powiększenie penisa to wbrew pozorom wcale nie taka trudna sprawa. Jak chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to polecam lekturę tekstów z http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/. Jest tam też kilka informacji na temat ciekawego suplementu. Sam korzystałem i mogę potwierdzić, że jest skuteczny. Nie tylko pomaga powiększyć penisa, ale również poprawia życie seksualne. Gwarantuje, że Ty również na tym skorzystasz:)


Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - SunnySunshine - 09-06-2017 08:08 PM

O znam tę stronę i te sposoby! Sam rozpoczynałem od pompek i ćwiczeń na rozmiar, ale nie pomogły mi tak bardzo jak kremy oraz suplementy. Stosowałem je zamiennie, a czasami nawet równocześnie i efekty można było zauważyć już po tygodniu. Moja partnerka nic nie wiedziała i sama po kilkunastu dniach zapytała się czy coś jest nie tak z moim penisem. Wtedy jej się przyznałem. Powiedziała, że nie musiałem tego robić, ale nie ukrywa, że jest lepiej.


Sposoby na powiększenie penisa - pomocy! - Annie - 09-06-2017 08:50 PM

Zasialiście we mnie ziarenko nadziei i teraz będę mogła zrobić cokolwiek w tym kierunku. Od razu zamówię te produkty, o których wspomnieliście i zbiorę się w sobie żeby porozmawiać z moim partnerem. Mam nadzieję, że zrozumie wszystko i spróbuje zawalczyć o nas:) Dziękuję Wam za pomoc, jesteście super! Trzymajcie kciuki za nas i za nasz związek!