Zdrowe życie
Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Seks (/dzial-seks)
+--- Wątek: Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? (/w-co-myslicie-o-bieliznie-firmy-darex-warto-ja-kupic)

Strony: 1 2


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - kowalska - 09-22-2017 06:32 AM

Witam wszystkich! Znalazłam gdzieś w internecie ofertę bielizny firmy Darex właśnie i zastanawiam się nad zakupem ich produktów. Sama nie jestem jednak pewna, bo wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Może Wy coś będziecie w stanie powiedzieć?


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - nalesnik - 09-22-2017 09:03 AM

Jeśli dobrze kojarzę, to moja żona nosi od nich figi. Lubi je dzięki wygodzie, a też nie powiem… wygląda w nich bardzo kobieco :)


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - kowalska - 09-22-2017 11:07 AM

Mi w zasadzie najbardziej chodzi o wygodę, ale to, że ładnie wygląda, to też się zgodzę :)


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - niewdzieczna_panna - 09-22-2017 12:09 PM

Cześć! Ja bardzo cenię sobie firmę Darex Bielizna wyszczuplająca tej firmy doskonale modeluje sylwetkę. Jestem kobietą trochę przy kości, ale jak zakładam ich body modelujące,to czuję się o jakieś 10 kg mniej :) Znalazłaś ich ofertę tutaj: https://www.atrakcyjna.pl/13/bielizna+darex? Bo tu własni emają dobre ceny za ich produkty.


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - kowalska - 09-22-2017 02:40 PM

O widzisz, nie, nie trafiłam na ten sklep, tylko jakiś inny, ale tu mi się bardziej podobają ceny i wybór większy :) To jakaś hurtownia?


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - niewdzieczna_panna - 09-22-2017 04:54 PM

Zgadza się :) Atrakcyjna.pl to idealne miejsce na zakupy dla pań, które poszukują firmowej i taniej bielizny, która nie będzie szmaciana, a solidna, a przy tym będzie wygldała bardzo kobieco.


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - nalesnik - 09-22-2017 05:09 PM

Nie sposób się nie zgodzić z koleżanką wyżej :) Moja żona chodziła swojego czasu po sklepach za ładnymi majtkami, ale na wszystko kręciła nosem. Dopiero ja (tak, ja, możecie mi panie bić brawo :]) znalazłem brazyliany damskie pod tym adresem: https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/7_9/5/1/0/long/figi.html. Małżonka wpadła w zachwyt i cieszy się teraz ładnie podkreślonymi pośladkami. Zreztą… nie tylko ona się cieszy :D


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - niewdzieczna_panna - 09-22-2017 05:31 PM

Oj, wam Panowie to tylko jedno w głowie, co? Ale to prawda, ładne mają te majteczki.


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - Nadawca - 09-22-2017 05:50 PM

A ja mam inne pytanie. Szukam dla żony biustonoszy i nigdzie nie mogę trafić na jakąś fajną ofertę. Sęk w tym, że moja żona ma trochę więcej ciałka do kochania, a teraz wiecie, jakie się głównie ubrania produkuje… Na chude szkapy.


Co myślicie o bieliźnie firmy Darex? Warto ją kupić? - Fontanna - 09-22-2017 06:37 PM

:D To prawda, niestety. Słuchaj, a trafiłeś kiedyś na biustonosze Ava? To jest dla tych pań, które własnie mają więcej kochanego ciałka. I tak, w tej hurtowni na pewno kupisz ich produkty, dokładnie tu: https://www.atrakcyjna.pl/8/bielizna+Ava. Mają nawet bardzo duże rozmiary, więc na pewno się odnajdziecie z małżonką.