Zdrowe życie
Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? (/w-zel-oczyszczajacy-avene-cleanance-czy-warto-stosowac-przy-cerze-tradzikowej)Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - SuperKojot - 11-28-2017 12:51 PM

Szukam dla mojej córki jakiegoś fajnego żelu oczyszczającego twarz. Ma ona cerę po mamie i duże skłonności do przetłuszczania. Wiem, że martwi ją pojawienie się trądziku więc znalazłem żel jak w temacie. Co o nim sądzicie? Warto coś takiego kupić?


Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - HelenaK - 11-28-2017 03:12 PM

Z doświadczenia mogę ci powiedzieć że jeżeli ma takie problemy to warto by było też iść na konsultację do dermatologa to może poleci wam coś konkretnego. Jeżeli już koniecznie chcesz kupować taki żel to można, ale koniecznie tej firmy bo tylko taki używałam i dobrze działa ;)


Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - Fontanna - 11-28-2017 05:07 PM

Polecam jeszcze sprawdzić na stronie Apteka MINI bo mają tam naprawdę sporą ilość kosmetyków do twarzy, w tym także różnego rodzaju żele do skóry tłustej. Jeżeli trądzik ma się pojawić to i tak się pojawi, ale warto w coś takiego zainwestować bo na pewno pomoże :)


Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - nalesnik - 11-28-2017 06:48 PM

Sam miałem problemy z trądzikiem, ale to były te czasy kiedy nie było jeszcze takich preparatów. Myłem twarz szarym mydłem i pomagało to wysuszyć skórę na tyle żeby problem się nie powiększał. Nie proponuję takiego rozwiązania ale zawsze można spróbować.


Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - Annie - 11-28-2017 07:41 PM

Znalazłam przed chwilą ten żel avene cleanance właśnie na stronie o której mówiła koleżanka wyżej. Wejdź na aptekamini.pl/avene-cleanance-zel-oczyszczajacy-200-ml.html i tam możesz go dostać w fajnej ofercie. Czytałam różne opinie i wiele osób sobie chwali ten produkt ;)


Żel oczyszczający avene cleanance. Czy warto stosować przy cerze trądzikowej? - SuperKojot - 11-28-2017 09:44 PM

No ja też sprawdzałem różne opinie w internecie i wiele osób dobrze wypowiada się na temat samego produkty jak i tej firmy, dlatego postanowiłem coś takiego jej kupić. Ta wizyta u dermatologa to też nie głupio pomysł, pomyślę o tym.