Zdrowe życie
Zostać pozycjonerem… - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Zostać pozycjonerem… (/w-zostac-pozycjonerem%E2%80%A6)Zostać pozycjonerem… - nalesnik - 12-07-2020 06:48 PM

Może wszyscy myślą, że jestem niepoprawnym marzycielem jednak moim największym marzeniem jest pozostanie super pozycjonerem. Co prawda mam już swoje lata i brak mi wykształcenia informatycznego jednak nie poddaję się w tej dziedzinie. Inspirują mnie artykuły na temat pozycjonowania wśród których znajduje się między innymi ten wpis blogowy https://marketing-portal.pl/jak-samemu-pozycjonowac-strone/. Czy możecie polecić jeszcze inne miejsca w sieci dla początkujących pozycjonerów? Bardzo będę wdzięczny za każdy link.


Zostać pozycjonerem… - Nadawca - 12-07-2020 08:11 PM

Mówisz, masz! Oto strona jednej z poznańskich agencji SEO https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ , na której znajdziesz bardzo obszerny poradnik na temat pozycjonowania. To wiedza wprost od profesjonalistów!


Zostać pozycjonerem… - JKL - 12-07-2020 09:52 PM

Ja polecam kursy video z tej dziedziny. To najlepszy i sprawdzony sposób nauki. Nie będę podawała konkretnych linków, wystarczy poszukać w Google…


Zostać pozycjonerem… - Biegły - 12-07-2020 10:08 PM

Jak może już wiesz pozycjonerzy wykorzystują w swojej pracy liczne narzędzia aby profesjonalnie wypełniać swoje obowiązki. Artykuł o 15 najlepszych narzędziach SEO znajdziesz tutaj www.grupa-tense.pl/blog/15-najlepszych-narzedzi-seo-z-ktorych-korzystaja-pozycjonerzy/.


Zostać pozycjonerem… - FranekSas - 12-07-2020 11:13 PM

Szczególnego rodzaju typem pozycjonowania jest pozycjonowanie lokalne. To właśnie ono pomaga w osiągnięciu przewagi nad konkurencją na lokalnym rynku. Nie będę się już może wymądrzał tylko wklejam link do artykułu w tym temacie https://doba.pl/wroclaw/artykul/rozwoj-firmy-lokalnie-we-wroclawiu-dzieki-pozycjonowaniu-stron/30594/17/noa123 .