Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?

12-01-2016, 02:12 PM
Post: #1
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Cześć. Mam duży problem z owłosieniem i uważam że już najwyższy czas coś z tym zrobić bo tak sie nie da żyć. Jestem brunetką, wiec ciemne, grube włosy pojawiajasiewszedzie, cale nogi, rece, wąsik, nawet palce u stóp i dłoni. Dotychczas depilowałam się woskiem, nawet kupiłam nagrzewnice i najlepsze papiery jakie były ale jest to bardzo bolesne, skóra jest podrażniona i zmęczona, a włosy i tak odrastają w szybkim tempie. Zdecydowałam że pójdę na terapie laserową ale nie znalazłam nigdzie informacji na temat skuteczności zabiegu. Czy i kiedy trzeba go powtarzać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 04:48 PM
Post: #2
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Kup sobie domowy depilator laserowy, który kosztuje mniej niż 1000 złotych a daje takie same rezultaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 06:30 PM
Post: #3
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Kolega chyba nie wie jakie rezultaty daje ten domowy depilator. Samodzielne używanie takich urzadzeń, które są nowością na rynku jest bardzo ryzykowne i mozna sobie zrobicwiecej krzywdy nizpozytku. W najgorszym razie skutkuje to rakiem skóry. Jeśli chcesz się wydepilować laserowo to koniecznie idź do profesjonalnego gabientu w którym nie zrobia Ci krzywdy. Mogę polecić np ten - http://lenis.pl/, bo sama robiłam tam laserowe usuwanie włosków 3 lata temu i jak dotąd nic sie nie pojawiło. Pamietaj ze bezpieczenstwo to podstawa i nikt nie zrobi takich zabiegów lepiej niz specjalistka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 07:58 PM
Post: #4
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Zazdroszcze, bo tez mam ten problem i wyobrazam sobie jaki to musi byc komfort nie musiecsiegolic. Jak nazbieram wiecej kasy to tez sie zapisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 08:07 PM
Post: #5
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Nie musisz wcale dużo zbierać bo zabieg laserowego usuwania owłosienia nie jest wcale taki drogi. W sumie i tak wyniesie Cie taniej niz długoterminowe używanie wosku, czy pianki i maszynek. Komfort jest rzeczywiscie bardzo duzy. Samoocena również się poprawia bo trudno czucsie atrakcyjnie z włoskami na całym ciele... to takie niekobiece.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 08:32 PM
Post: #6
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
Czy ja wiem, ze to takie nie kobiece? Mi nie przeszkadza. Oczywiscielubie jak kobieta jest wydepilowana ale są takie momenty kiedy te wloski są calkiem sympatyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 09:01 PM
Post: #7
Na jak długo wystarcza usuwanie włosków laserem?
A teraz bądź kobietą i zgadnij kiedy są te momenty ;]. Lepiej się tego pozbyć raz na zawsze i mieć swiety spokój.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS