Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?

12-08-2016, 10:32 AM
Post: #1
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Cześć. Szukam jakiegoś fajnego łóżka dla dziecka, zastanawiam się ile powinnam zapłacić za dobre łóżko. Chciałabym wydać pieniądze mądrze dlatego zależy mi na poznaniu realnych kwot,żeby nie przepłacać. Dodam jeszcze, że rozglądam się za czymś tradycyjnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 12:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 07:56 PM przez calivita.)
Post: #2
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Jeżeli myślisz o takim drewnianym łóżku, to bardzo dobre możesz już kupić za niewiele ponad siedemset złotych. Sprawdź sobie na stronie i porównaj ceny. Warto zwrócić uwagę na to, że łóżka mają wiele elementów zabezpieczających dziecko przed upadkiem, a niektóre także mają dodatkowe atrakcje, jak zjeżdżalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 01:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 07:56 PM przez calivita.)
Post: #3
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Dobre łóżko można już kupić poniżej tysiąca złotych. Najpierw warto się zastanowić czego oczekujemy od łóżka, czy żeby też ładnie wyglądało w pokoju czy było przede wszystkim praktyczne. Bo to, że musi być bezpieczne to rzecz oczywista. Bezpeiczeństwo gwrantują przede wszystkim barierki uniemożliwiające wypadnięcie dziecka. Takie ciekawe łóżka piętrowe są różnej wysokości, zawsze jednak muszą gwarantować bezpieczeństwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 03:38 PM
Post: #4
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Niższe łóżka bywają tańsze, więc jeżeli nie musi być koniecznie modne piętrowe, to wybrałbym na twoim miejscu tradycyjne z szufladami na pościel i inne rzeczy. Dobry i niedrogi materiał to drewno olchowe. Polecam naturalny kolor miodowy bez zbędnej koloryzacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 05:50 PM
Post: #5
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Też polecam naturalne drewno, a nie jakąś tam sklejkę. Jego zapach super się unosi w pokoju. Mojej córce akurat kupiłam łóżko sosnowe i bardzo bardzo polecam! Celowo zrezygnowałam z farbowania drewna bo to już nie byłoby to. Zapłaciłam niewiele ponad tysiąc złotych plus materac o ile pamiętam kosztował czterysta złotych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2016, 07:52 PM
Post: #6
Za ile mogę kupić dobre łóżko dla dziecka?
Łóżko może być klasyczne i na tym zaoszczędzisz ale zwróć szczególną uwagę na materac. Akurat to jest rzecz bardzo istotna, bo warunkuje dobre samopoczucie dziecka przez reszte dnia. Może być materac piankowy albo lateksowy i koniecznie hipoalergiczny aby uchronić dziecko przed katarem i kaszlem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS