Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?

03-06-2017, 10:14 AM
Post: #1
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
hej, szukam jakiejś dobrej oferty regałów półkowych do swojego warsztatu. Moglibyście mi coś polecić? Żeby były solidne i niezbyt drogie. Jestem z Poznania i szukam czegoś, co działa w regionie, w mieście albo w okolicach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 11:28 AM
Post: #2
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
cześć, ja Ci mogę polecić firmę ESTIDA. Ich produkty są naprawdę świetne, a jeśli porównam ceny do innych ofert na rynku to tym bardziej jestem zadowolony. Można u nich dobrze wyposażyć swój warsztat, bo poza standardowymi regałami półkowymi mają też nowoczesne szafki narzędziowe. Przejrzyj sobie, a może wpadnie ci coś w oko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 12:07 PM
Post: #3
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
: gdzie mogę to przejrzeć, bo nie jestem zorientowany? Nie słyszałem nic wcześniej o tej firmie. Będę wdzięczny za jakieś informacje albo namiary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 02:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 10:34 PM przez calivita.)
Post: #4
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
mają stronę internetową, już zaraz ci podam link. To ten estida.com.pl/97-regaly-polkowe-metalowe. Jak widzisz mają niejeden regał półkowy. Zerknij w inne zakładki, a zobaczysz tamte szafy, o których wcześniej wspomniałem. Jak robiłem zakupy do warsztatu to syn mnie zaskoczył, bo stwierdził, że weźmie sobie taki regał półkowy do pokoju. Widać nadają się też jako normalne meble.;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 03:42 PM
Post: #5
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
Wybór regału na pewno zależy przede wszystkim od twoich potrzeb.;) Najlepiej wiesz jak duży musi być i ile półek powinien posiadać. Co do mebli pokojowych to dla mnie jednak jest spora różnica, ale w sumie widziałam już niejedno. Właściwie niektóre aranżacje lubią takie surowe dodatki. I może to całkiem fajnie wyglądać, ale chyba jednak półki z metalu nie są dla mnie. Chyba, że w garażu, to mogą być zdecydowanie.:D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 04:03 PM
Post: #6
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
My mamy w schowku regały metalowe. Polecam wziąć pod uwagę nośność półek.;) W domu takie „surowe meble” też się przydają, jeśli chodzi o sprawy garażowe czy jakieś rzeczy, których normalnie w szafach w pokojach nie trzymamy. I świetnie mieszczą kartony ze szpargałami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 05:28 PM
Post: #7
Jaki regał półkowy do warsztatu i skąd brać?
dzięki za odpowiedzi i za link. Myślę, że właśnie czegoś takiego szukam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS