Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?

04-10-2017, 11:11 AM
Post: #1
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu moi p[racownicy dopominają się imprezy firmowej, na której będą mogli się mocniej zintegrować z załogą. Szczerze to dopiero teraz mam możliwość zajęcia się tą sprawąi od razu chciałbym ruszyć z kopyta z tą organizacją. Jakiego typu atrakcji mogę się spodzeiwać na takich ipreazach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 12:28 PM
Post: #2
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Ja to już od dawna organizuje tego typu imprezyt. To znaczy nie organizuje tylko za nie płacę :))) Jeśli chodzi o atrakcje to szczerze przyznam, że nie ma zamkniętego katalogu na tego typu imprezach. To co na niach jest zależy w głównej mierze od budżetu oraz typu imprezy. Ja bardzo lubię imprezy na świeżym powietrzu i imprezy zawsze latem organizujemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 02:13 PM
Post: #3
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Hehe, latem można dodatkowo wzbogacić takie imprezy o wiele różnych i ciekawych elementów, jak choćby rywalizacja sportowa pomiędzy pracownikami. Jestem na rynku pracy już ponad 20 lat, ale tak od około dziesięciu obserwuję faktycznty rozwój tego typu usług. Zaczynało się od małych spotkań przy ogniskach, a teraz to można praktycznie wszystko zorganizować :)))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 05:03 PM
Post: #4
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Podajcie może jakieś konkretne propozycje, to wtedy na pewno będzie mi łatwiej wyjść z jakimś pomysłem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 05:49 PM
Post: #5
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
No według mnie na pierwszy rzut to powinny pójść jakieś zabawy ruchowe. To zawsze powoduje dużo śmiechu. Wybór jest bardzo szeroki, bo mogą to być i zabawy pod dachem, jak i zabawy w plenerze. Ten drugi rodzaj wymaga odpowiedniego miejsca, jak choćby las, czy jakieś łąki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 06:04 PM
Post: #6
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
O tak, takie propozycje jak najbardziej. Ja bardzo lubię na przykład jazdy na quadach... Zawsze przed pierrwszą jazdą jest jakiś opór, a później zaczyna się prawdziwa jazada, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 06:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-28-2018 06:39 PM przez calivita.)
Post: #7
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Pozytywne to są wrażenia z imprez firmowych organizowanych we Wrocławiu. Wiem, że jest wiele firm, któe organizują tego typu spotkania, ale jest jedna najlepsza. Jej ofertę można znaleźć tutaj inspiro-event.pl/ i jest to oferta niecodzienna. To nie tylko standardowe spotkania przy ognisku, ale mnóśtwo możliwości rozrywkowych, artystycznych i kulinarnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 07:54 PM
Post: #8
Jakich atrakcji można się spodziewać na organizowanych we Wrocławiu imprezach firmowych?
Można na przykłąd zaprosić jakieś gwiazdy kulinarne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS