Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej

09-25-2017, 11:12 AM
Post: #1
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
Mam wiele problemów ze skórą, która jest skłonna do przesuszania i do podrażnień. Przetestowałam już wiele kremów wiodących marek szeroko reklamowanych w mediach i nie stety nie pasowały mi, nie wiem już co nakładać na tą moją dziwną skórę :( może znacie jakieś fajne kosmetyki których ja nie znam i które okażą się dla mnie tym czego szukam czyli wybawieniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 12:42 PM
Post: #2
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
Ja jakoś nie jestem fanką słynnych kosmetyków. I te reklamy wcale do mnie nie przemawiają, są przekłamane, co mi po kremie na zmarszczki który reklamuje dwudziestoletnia modelka. Dlatego starannie szperam i szukam dla siebie kosmetyków, tak wynalazłam na przykład ten krem http://www.apteka-internetowa-24.pl/eder...00-ml.html, o marce nigdy nie słyszałam a produkt jest super
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 01:03 PM
Post: #3
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
Zgadzam się z koleżanką że to co reklamowane nie zawsze jest najlepsze, mawia się nawet że dobry towar nie potrzebuje reklamy :) Ja też chętnie sięgam po dermokosmetyki z Apteki Mini, wolę kupować w sieci bo jest większy wybór niż w mojej małej mieścinie gdzie pewnie w niektóre miejsca dermokosmetyki jeszcze nie dotarły :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 03:41 PM
Post: #4
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
A możesz polecić coś konkretnego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 04:41 PM
Post: #5
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
Może po prostu zajrzyj sobie tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/cate...ery-suchej i przejrzyj te kosmetyki. Każdy jest dokładnie opisany więc możesz stwierdzić czy to dla ciebie. Ale ogólnie takie produkty są super, nie tylko do twarzy ale też do ciała i każdy kto zamieni na nie zwykłe do tej pory stosowane produkty na tym skorzysta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 07:08 PM
Post: #6
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
To trzeba się będzie nad tym zastanowić i coś wybrać :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 08:38 PM
Post: #7
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
A jakby to jeszcze nie było to to może warto zainteresować się też naturalną pielęgnacją? Wiem że wielu osobom to pomaga, na przykład ten olejek http://www.apteka-internetowa-24.pl/naco...50-ml.html często widuję na blogach i jest coraz popularniejszy. Ale opcji jest masa a naturalne oleje mają to do siebie że nie podrażniają bo nie zawierają żadnej chemii :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2017, 08:48 PM
Post: #8
Dziewczyny polećcie dobry krem do skóry suchej i wrażliwej
Super, dzięki :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS