Zdrowe życie

Pełna wersja: Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Szukam jakiejś dobrej i sprawdzonej szkoły czy czegoś takiego, gdzie mogę zrobić profesjonalny kurs żeby uzyskać licencje taksówkarza. Możecie mi coś polecić? Proszę tylko o sprawdzone namiary i o naprawdę dobre kursy, a nie jakieś tam byle co, co po znajomości się tylko załatwia. Zależy mi na dobrym przygotowaniu do pracy, bo jak widzicie jestem kobietą, a niestety kobiety często mają w tym zawodzie trudniej, bo mówi się, że to zawód dla facetów. Ja się z tym nie zgadzam i szukam sobie kursu, będę jeździć na taxie choćby nie wiem co! Przyda mi się w tym jednak wasza pomoc, więc byłoby super jakbyście mi coś podpowiedzieli, gdzie szukać dobrych kursów?
A tam męski zawód, wcale nie! Ja zawsze wolę jeździć taksówką z kobietą, bo ładniej u niej pachnie w aucie, jest czysto i jakoś tak przyjemniej. Także popieram Twoje podejście, rob licencje i miej gdzieś, że to niby męski zawód!
Dzięki :) Taki mam właśnie zamiar, będę spełniać marzenie o super pracy i walczyć ze stereotypami!
No i świetnie, jak ktoś umie jeździć dobrze to nieważne czy kobieta czy facet, nadaje się na taksówkarza zawsze. A jeśli chodzi o kurs na licencje taxi, który warto polecić to możesz sobie zajrzeć tutaj: dobrykurstaxi.pl/jak-uzyskac-licencje-taxi/. To naprawdę super platforma szkoleniowa, na której możesz zrobić kurs na taksówkarza. Polecam Ci bardzo, ja też tam robiłem licencje.
O, dzięki. Jeżdżę bardzo dobrze, tak się nieskromnie pochwalę. Teraz jeszcze tylko kurs no i do roboty. Dzięki za polecenie raz jeszcze :)
Nie ma za co. I nie ma też co być skromnym na siłę, trzeba siebie doceniać i znać swoje mocne strony, hehe. Do zobaczenia w takim razie na drogach, już jako taksówkarze, bo mam nadzieję, że szybko się tam z tym wszystkim uwiniesz.
Też mam taką nadzieję, że szybko mi pójdzie i już niedługo zacznę jeździć. Do zobaczenia na drodze, heeh!
Przekierowanie